Sport 07.11.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:50.

KARATE: Medalje u Ivancu

U Ivancu je održan 6. memorijalni karate turnir u čast poginulim braniteljima Domovinskog rata Grada Ivanca. Na ovom natjecanju zajednički su nastupili mlađi natjecatelji Karate kluba Globus iz Čakovca i Karate centra Nedelišće i postigli odlične rezultate. Mladi karatisti Karate centra Nedelišće osvojili su 5 medalja: 1. mjesto i zlatnu medalju osvojio je kata team Karate Centar Nedelišće (Leda Novak, Tea Lena Špoljarić, Tena Vizinger) - ml. učenice kate ekipno; 3. mjesto i brončanu medalju osvojili su: Leda Novak - učenice kate i ml. učenice borbe -30 kg, Lucija Balent - ml. učenice kate, Tea-Lena Špoljarić - ml. učenice kate.
Karate klub Globus je sudjelovao s 9 natjecatelja (koji su radili i kate i borbe), a osvojili su sljedećih 14 medalja: 1. mjesto i zlatnu medalju osvojili su: Stela Horvat - ml. učenice kate, Josip Slukić - ml. učenici borbe -34 kg, Teo Kečkeš - učenici kate i učenici borbe -40 kg, kata team Globus (Teo Kečkeš, Kristian Topličanec i Josip Slukić) - ml. učenici kate ekipno; 2. mjesto i srebrnu medalju osvojili su: Kristian Topličanec - učenici kate i ml. učenici borbe -30 kg, Josip Slukić - ml. učenici kate, kumite team Globus Učenice (Elena Kečkeš, Stela Horvat, Tena Vizinger i Lucija Balent) - učenice borbe ekipno, kumite team Globus (Teo Kečkeš, Kristian Topličanec i Josip Slukić) - učenici borbe ekipno; 3. mjesto i brončanu medalju osvojili su: Roberto Plevnjak - ml. kadeti borbe -48 kg, Elena Kečkeš - učenice borbe -44 kg, Alan Patačko - ml. kadeti kate, Adrian Fajfar - učenici kate. Nastupio je i Nikola Topličanec osvojivši 5. mjesto u kategoriji ml. učenici kate. Natjecatelje su vodili treneri Mladen Vizinger, Dejan Slukić i Tihomir Grgić.