Sport 05.12.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:49.

RUDAR CIMPER - ČAKOVEC 61:90
(12:20, 22:26, 12:24, 15:20)
Rudar Cimper: Bedi 19, Varga 16, Dodlek 11, Radiković 6, Sobočan 4, Perčić 3, Vinko-Novak 2, Brodar, Antolović, Lesar
Čakovec: Hrkač 18, Ranteš 14, Kolovrat 14, Pustić 11, Ranteš 11, Kranjčec 7, Prošev 7, Drk 5, Goleš 3, Valkaj, Keresteš
Pred lijepo popunjenim tribinama u Murskom Središću, Čakovec je bolje krenuo u susret i dobio prvi period. Drugu četvrtinu igrači Rudar Cimpera igraju bolje, drže se na zaostatku između četiri i šest poena razlike, a Čakovec do kraja prvog poluvremena odlazi na 12 poena razlike. U trećoj četvrtini, visoki centar gostiju, Milan Kolovrat zatvorio je sve prilaze košu i zaljepio četiri ili pet blokada, šut izvana je igračima Rudar Cimpera stao, skoka nije bilo i taj period je Čakovec dobio s 12 razlike i riješio utakmicu. Posljednji period bio je u znaku davanja prilike svim igračima iz oba sastava.
BJELOVAR - MEĐIMURJE 102:89
(18:25, 29:21, 31:11, 24:32)
Međimurje: Novak 30, Krajačić 23, Jambrović 19, Gašparić 8, Pađan 5, Lepen 4, Vojković, Čibarić, Rusak, Martinović
Košarkaši Međimurja dobro su otvorili susret i dobili prvu četvrtinu sa sedam poena razlike. Bjelovarčani su uzvratili u drugoj četvrtini pa se na poluvrijeme otišlo rezultatom 47:46 u korist domaćina. Očekivalo se neizvjesno drugo poluvrijeme, ali igrači Međimurja odigrali su izuzetno loših deset napadačkih minuta u kojima su zabili samo 11 poena, dok je Bjelovar zabio čak 31 i otišao na nedostižnih +21. Međimurje je susret izgubilo zbog jako loše treće četvrtine.
Ostali rezultati 8. kola: Petar Zrinski - Radnik 98:59, Ivančica - Mladost 69:83, Podravac - Vindija 75:59, Grafičar - Koprivnica 99:70.
12. Rudar C. 8 0 8 -306 8
Parovi 9. kola (7. prosinca): Koprivnica - Čakovec, Međimurje - Grafičar, Vindija - Bjelovar, Mladost - Podravac, Radnik - Ivančica, Rudar Cimper - Petar Zrinski.

C-1 LIGA SJEVER
Mladost preuzela vodstvo
Košarkaši Mladosti iz Ivanovca preuzeli su vodstvo na ljestvici zbog odigranog susreta više od Međimurje Globetke, ali njihovi rezultati se nakon odigranih regularnih 16 kola neće računati jer igraju van konkurencije pošto im pojedini igrači igraju i za Čakovec u A-2 ligi sjever.
MLADOST - NEDELIŠĆE 69:55
(14:12, 23:18, 12:15, 20:10)
Mladost: Terek D. 28, Drk 24, Vugrinec 6, Mlinarić 4, Terek M. 3, Kresinger 2, Hajdinjak 2, Borković, Počekaj, Bjelobrk
Nedelišće: Šegović 28, Golik 11,Gospočić 10, Ganzer 4, Petran 2, Posavec, Sudec, Posedi
Susret između Mladosti i Nedelišća riješen je u posljednjoj četvrtini. Mladost je nakon tri četvrtine imala četiri poena prednosti, a posljednji su period dobili s 10 poena prednosti i na kraju slavili s uvjerljivih 14 koševa razlike.
PRELOG - KOTORIBA 72:60
(17:11, 22:16, 22:14, 11:19)
Prelog: Poredoš 19,Jelenić 16, Blažona 14, Janković 9, Poljak 8, Šarić 6, Ciglar, Filipić, Zrna, Podvezanec
Kotoriba: Fuš 16, Habuš 13,Zvošec F. 11, Ujlaki R. 7, Borović 4, Ujaki N. 4, Borović 4, Seličanec 3, Valpatić
Prelog je protiv Kotoribe dobio prve tri četvrtine nakon kojih su imali 20 poena prednosti. Gosti su ublažili poraz u posljednjoj dionici koju su dobili s osam poena razlike.
DONJI KRALJEVEC - DUBRAVČAN 66:68
(16:18, 12:14, 16:15, 22:21)
Donji Kraljevec: Švenda D. 28, Ivanović D. 14, Ružić 11, Baljak 6, Balent 5, Lepen 2,Švenda G. Sinković-Gašparić, Štefan, Ivanović J.
Dubravčan: Međimurec 18, Blažeka 16,Varga 12, Ribić 9, Štefić 8, Raić 4, Rusak 1, Balog, Igrec, Matulin
Najzanimljiviji susret kola odigran je u Donjem Kraljevcu gdje je istoimeni domaćin na kraju upisao tijesan poraz, peti iz isto toliko susreta. Bolji je bio Dubravčan nakon četiri jako izjednačene četvrtine. Prve dvije četvrtine tijesno su pripale gostima iz Donje Dubrave, a druge dvije s po minimalnih poen razlike domaćinu. Na kraju pobjeda Dubravčana od dva poena razlike.