Sport 03.01.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:58.

MLADOST 59:48
(14:12, 15:11, 14:13, 16:12)
Međimurje Globetka: Vugrinec 25, Vurušić 12, Ostoja 6, Golubić A. 5, Benčik 5, Levačić 4, Zaspan 2, Franjić, Radek, Golubić N.
Mladost: Terek D. 16, Vehtersbah-Stojan 10, Terek M. 9, Drk 6, Borković 5, Bjelobrk 2, Vugrinec, Hajdinjak, Mlinarić, Vurušić
Derbi prvenstva dobila je Međimurje Globetka protiv Mladosti iz Ivanovca. Susret je završio s malim brojem poena, a svaku četvrtinu dobili su domaćini od jednog pa najviše do četiri poena razlike te su na kraju slavili s ukupno 11 koševa viška. Gosti iz Ivanovca su inače jedna od najboljih napadačkih momčadi lige, ali ovog su puta zaustavljeni na samo 48 poena. Najbolji kod pobjednika bili su Dejan Vugrinec s 25 poena i Vedran Vurušić s 12, dok su se kod Mladosti najviše istaknuli Darko Terek s 16 koševa, a Petar Vehtersbah-Stojan postigao je 10.

LEPOGLAVA - PRELOG 61:65
(7:21, 14:15, 16:18, 24:11)
Prelog: Poredoš 17, Novosel 11, Ciglar M. 9, Janković 9, Zrna 7, Šarić 6, Blažona 4, Poljak 3, Jelenić, Ciglar D.
Prelog je na jednom od najtežih gostovanja u Lepoglavi, ostvario pobjedu. Već su u prvoj četvrtini trasirali put ka pobjedi. Primili su samo sedam poena, zabili 21.
Dobili su i drugu četvrtinu s poenom razlike, te treću s dva koša viška za ukupnih plus 17 uoči zadnjeg perioda u kojem su puno bolji bili domaćini.
Lepoglava je taj period dobila s 24:11, ali dovoljno vremena nije bilo da stignu preložane koji su na kraju slavili s četiri poena razlike. Matija Poredoš predvodio je Prelog sA 17 koševa, a Novosel je dodao 11.