Sport 05.12.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:59.

Međimurski turnir rekreativaca u beli

U organizaciji Međimurskog saveza sportske rekreacije “Sport za sve” u subotu 23. studenog u restoranu Cimper - pivnica u Murskom Središću održan je 10. međimurski turnir rekreativaca u beli. Sudjelovalo je 18 ekipa iz Čakovca, Svetog Jurja na Bregu, Pribislavca, Murskog Središća i Dragoslavec Brega. Domaćin turnira bila je udruga sportske rekreacije “Sport za sve” Mursko Središće koja je sve nazočne počastila s kolačima i jelom. Sve nazočne pozdravila je predsjednica Nada Palaš. Sistem natjecanja bio je kup na ispadanje. Za prva tri mjesta u ravnopravnoj igri pobjednička ekipa bila je u sastavu Sanja Tomašić i Branko Polanec iz Sv. Jurja na Bregu, drugo mjesto Anica i Kruno Petričević iz Sv. Jurja na Bregu, a treće mjesto osvojili su Danijela Cmrečnjak i Tomislav Srša iz Dragoslavec Brega. Sudac na turniru bio je Marijan Vugrinčić. (mv)