Sport 04.05.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

MEĐUŽUPANIJSKA LIGA ČAKOVEC-VARAŽDIN 27. KOLO

SLOGA 3

ZADRUGAR 3

Čakovec Igralište NK Sloga. Gledatelja 120. Sudac: Pavličević Strijelci: 1:0 Mihalović (2),  1:1 Valjak (19), 1:2  Šegović (28), 2:2 Fučko (61), 3:2 Gyofi (66), 3:3 Valjak (84).

Sloga: Perčić, Dokleja, Kosalec, Ban (od 46. Herman), Sečan, Fučko, Žvorc, Jambrošić, Vugrinec, Mihalović, Gyofi. Trener: Zoran Kraljić.

Odlična nogometna utakmica puna preokreta i rezultatske neizvjesnosti završila je bez pobjednika. Domaćin je poveo već u 2. minuti preko Mihalovića da bi gosti preokrenuli rezultat pogocima Valjka i Šegovića. Ipak, ponovno domaćin preko Fučka i Gyofija preokreće rezultat da bi Valjak u 84. minuti postavio konačni rezultat utakmice.

RUDAR 3

NEDELIŠĆE 0

Mursko Središće Igralište Šoderka. Gledatelja 350. Sudac: Pavlić. Strijelci: 1:0 D. Šoltić (29), 2:0 Vurušić (37), 3:0 D. Šoltić (73).

Rudar: M. Rajf (od 90. R. Raif), Levačić, Šardi, A. Novak, Šprajc, Vurušić, D. Šoltić (od 80. Berdin), F. Novak, Podgorelec (od 59. Čalopa), N. Šoltić, M. Šoltić. Trener: Goran Vincetić.

Nedelišće: Trstenjak (od 38. Novak), T. Pintarić, N. Pintarić (od 64. Varga), Levačić (od 26. M. Pintarić), Kosir, Egri (od 48. Žganec), Jagec (od 65. Numanović), Topolnjak, Slunjski, Mesarić, Međumurac. Trener: Goran Međumurac.

U Međimurskom derbiju ali i u derbiju kola nogometaši Rudara ostvarili su potpuno zasluženu pobjedu nad Nedelišćem. Domaćin u 29. minuti koriste grešku gostujuće obrane te  preko Darija Šoltića dolaze u vodstvo. Na 2:0 Rudar povećava u 37. minuti pogotkom  Vurušića dok je gostujućem vrataru Trstenjaku slomljen nos te je ubrzo prebačen u Županijsku bolnicu u Čakovec. Domaćin konačnih 3:0 postavlja u 73. minuti, kada ponovno  D. Šoltić izravno iz kornera postiže pogodak.

IVANČICA 0

SLOBODA/S 2

Ivanec Gradski stadion. Gledatelja 20. Sudac: Horvat Strijelci: 0:1 Baksa (20,11m), 0:2 Katanec (87).

Sloboda/S: Tkalčec, Posavec (od 46. Buhanec), Pintarić (od 46. Mesarić), Novak, Cvetković, Katanec, Srnec, Goricaj (od 69. Vađunec), Panić (od 60. Hergotić), Baksa, Petek (od 90. Tkalec). Trener: Stjepan Petek.

Očekivani rezultat dok je domaćina koji je od 14. minute nastupio bez Vuglovečkog  od većeg poraza spasio odlični vratar Žuliček.

MLADOST KOMET 0

POLET/SMNM 0

Prelog Stadion Mladosti. Gledatelja 150. Sudac: Srnec.

Mladost Komet: Farkaš, Habuš, Đurec, Balent, A. Vuk (od 49. D. Vuk), Hladnik (od 58. Halić), Murković, Tišljarić (od 73. Golubić), Jambrović (od 58. Gorupić), Bukal, Caban. Trener: Tomica Šestan.

Polet/SMNM: Fodor, Novak (od 75. Kristl), Karlovčec (od 79. Cvetković), Radiković, Paler, Sobočan, Barat, Vinko (od 52. Goričanec), Vršić, Turk, Kosi (od 51. Smodiš). Trener: Tine Špilak.

Crveni karton: Caban (68).

Međimurski derbi Mladosti Kometa koji je do ove utakmice nanizao pet uzastopnih pobjeda te Poleta koji ima dobru ekipu što je potvrdio i u ovoj utakmici završio je bez pobjednika. Sama utakmica bila je borbena, čvrsta na momente i gruba  te neizvjesna sa mnogo prilika pred oba gola u kojoj su jedino nedostajali pogoci.

PLITVICA/G 1

PUŠĆINE 3

Gojanec Igralište Plitvica. Gledatelja 150. Sudac: Klarić. Strijelci: 0:1 Levanić (11), 0:2 Levanić (31,11m), 1:2 Buhin (82), 1:3 Mikulec (90).

Pušćine: Kolar, Lesar, Terzić, Katalenić, Celinger, Špicar, Koren, Mikulec, Dovečer, Levanić, Florijanić (od 62. Magdalenić). Trener: Dejan Car. Crveni karton: Celinger (80).

Nakon devet utrpanih komada Novom Marofu nogometaši Pušćina i u Gojancu su ostvarili novu prvenstvenu pobjedu. Već u 11. minuti Levanić je direktno iz kornera šokirao domaćina da bi u 31. minuti  Levanić bio u brzoj akciji pokošen u gostujućem šesnajstercu a sudac svira najstrožu kaznu koju isti igrač pretvara u vodstvo od 0:2. Slijedi odlična prilika Buhina da bi u 80. minuti gostujući igrač Celinger bio isključen. Dvije minute kasnije Buhin smanjuje vodstvo gostiju da bi tada bila prava opsada pred golom vratara Kolara domaćin je pogodio i stativu ali rezultat se ne mijenja dok u brzoj akciji gosti preko Mikuleca postižu pogodak.

NOVI MAROF 0

NAPRIJED 2

Novi Marof Športski park. Gledatelja 80. Sudac: Žganec. Strijelci: 0:1 Glavina (24), 0:2 Horvat (27).

NAPRIJED: Čonkaš, Mišić, Horvat, Sraka, Šimunković, Hižman, Vugrinec, Martinec, Trstenjak (od 46. Šuplika), Glavina, Vugrinec (od 35. Varga (87. Jurčan). Trener: Dušan Podgorelec.

Nogometaši Naprijeda ostvarili su u Novom Marofu važnu i potpuno zasluženu pobjedu u borbi za opstanak u ligi. U 24. minuti Glavina iz četrdesetak metara postiže rijetko viđen pogodak samo tri minute kasnije nakon ubaćaja Vugrinca, Horvat glavom prebacuje domaćeg vratara za konačnih 0:2. Naprijed je imao još nekoliko odličnih prilika za još uvjerljiviju pobjedu koje ne realizira.