Sport 03.12.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:51.

Međužupanijska liga: Nedelišću jesen...

IVANČICA1

MLADOST K.3

Ivanec - gradski stadion. Gledatelja 100. Sudac: Pavličević. Strijelci: 0:1 N. Bukal (40), 0:2 Balent (43), 0:3 D. Bukal (60), 1:3 Božinić (63).

Mladost Komet: Farkaš, Murković, Jambrović, N. Bukal, Balent, Đurec, A. Vuk (73. Halić), Hladnik (68. D. Vuk), Mihoci (55. Gorupić), Tišljarić (51. D. Bukal), Caban. Trener Tomica Šestan

Bez većih problema Preložani su ostvarili pobjedu u Ivancu dok je rezultat mogao biti puno veći jer su uz tri postignuta pogotka propustili mnogo odličnih prilika da do vrha napune mrežu domaćina. (Z. Premuš)

RUDAR5

N. MAROF0

M. Središće - igralište Rudara - Gledatelja: 150. Sudac: Marinko Čosić (Varaždin). Strijelci: 1:0 Vurušić (44), 2:0 Čalopa (63), 3:0 Novak (76), 4:0 M. Šoltić (78), 5:0 D. Šoltić (86).

Rudar: M. Rajf (86. R. Rajf), Levčić, Vuri (81. Šardi), Vurušić (73. Mihalic), D. Šoltić, Novak, Čalopa (81. Knežević), N. Šoltić, Radiković (60. Liklin), Berdin, M. Šoltić. Trener Goran Vincetić

Očekivana, uvjerljiva i laka pobjeda domaćina. Gosti su rezultatski izdržali do 44. minute kada je Boris Vurušić postigao vodeći pogodak, a imali su do kraja još jednu neiskorištenu priliku. Za razliku od njih u drugom su poluvremenu domaći uz stalnu terensku inicijativu i nekoliko neiskorištenih prilika postigli još 4 pogotka i na kraju se veselili pobjedi, ali i zasluženoj prvenstvenoj stanki. (J. Freiler)

CENTROMETAL2

NAPRIJED0

Macinec - igralište Centrometala. Gledatelja: 100. Sudac: Jasmin Lozić (Belica). Strijelci: 1:0 Dumančić (67), 2:0 Panić (89).

Centrometal: Petković, Novak (76. Logožar), Gunc, Bratković, Hlišć (64. Zavrtnik), Panić, Majsen (66. Dumančić), Vibovec (73. Vincetić), Bačan (89. Rodrigue), Borko, Vrbanić. Trener Dragutin Naranđa

Naprijed: Mihoci, M. Varga (65. Hižman, 69. I. Varga),Bermanec, Sraka, Šimunković, Horvat, Mišić (81. Fleten), Martinec, Vlah, Šupljika (52. Jurčan), Trstenjak (81. Belić). Trener Dušan Podgorelec

Sve najvažnije u susretu dva lokalna rivala dogodilo se u 2. poluvremenu. Nakon izjednačenih 45 minuta prvog dijela, početkom drugog gosti nisu iskoristili dvije vrlo izgledne prilike. Domaći su iza toga sve do kraja susreta imali terensku inicijativu, a odmah po ulasku u igru iskusni Dumančić postigao je vodeći pogodak i iza toga nije realizirao još dvije izgledne prilike. A minutu prije kraja susreta, već pomalo i mraku drugi je pogodak postigao Panić pa je moglo početi slavlje zbog 3 važna i zasluženo osvojena boda. (J. Freiler)

SLOGA0

PUŠĆINE3

Čakovec - igralište Sloge. Gledatelja. 150. Sudac: Dominik Mihoci (Čukovec). Strijelac: Levanić (23, 70, 88-11 m).

Sloga: Mihalović, Dokleja, Obadić, Glad, Kosalec, Ban, D. Antonović, Fučko, M. Antonović (46. Carlos), Jambrošić, Zoka. Trener Danijel Štefulj

Pušćine: Kolar, Terzić, Fekonja,Celinger, Katalenić, Špicer, Da. Horvat (88. Dam. Horvat), Ribić (67. Pintarić), Levanić, Dovečer, Lesar. Trener Dejan Car

‘Slogaši’ su svih 90 minuta imali terensku inicijativu, imali su i nekoliko neiskorištenih prilika za gol, dva su put pogodili prečku, nisu međutim nijednom pogodili mrežu. Igrači Puščina znali su na kraju iskoristiti sve greške domaćih, posebno u obrani, ali i one u napadu pa su na kraju opravdano slavili. Imali su na golu odličnog Dejana Kolara, u napadu pak raspoloženog trostrukog strijelca Karla Levanića, prvi su pogodak postigli uz veliku pomoć domaće obrane, drugi iz brze kontre nakon što su domaći pogriješili na sredini terena, a treći iz opravdano suđenog kaznenog udarca. (J. Freiler)

NEDELIŠĆE3

GRANIČAR1

Nedelišće - stadion Trate. Gledatelja 300. Sudac: Pavličić. Strijelci: 0:1 Čižmešija (12, 11m), 1:1 Međumurac (23), 2:1 Vručina (58), 3:1 Međumurac (72).

Nedelišće: Trstenjak, M. Pintarić, N. Pintarić, Vručina, Kosir, Egri (55. Nježić), Jagec (83. T. Pintarić), Marčec (58. Varga), Topolnjak, Vizinger, Međumurac (88. Numanović). Trener Damir Maretić

Graničar: Kovačić, Mikulan Čižmešija, Lončar, Paveli, Kranjec (82. Kvakan), Kos, Trojko, Matotek (61. Rebrek), Poljanec, Mešnjak. Trener Robert Čižmešija

Nogometaši Nedelišća u posljednjem jesenskom kolu pobjedom su protiv čvrstog i neugodnog Graničara proslavili  jesenski naslov prvaka lige. Kotoripčani koji su doputovali bitno oslabljeni već u 12. minuti poveli su nakon prekršaja nad Kranjecom, odlični sudac utakmice Pavličić svira najstrožu kaznu koju Čižmešija pretvara u vodstvo. Isti igrač gostiju nešto kasnije pogodio je stativu. Ipak, domaćin u 23. minuti poravnava pogotkom Međumurca. U nastavku domaćin je ušao odlučnije, ima nekoliko prilika preko Marčeca da bi u 58. minuti nakon ubačaja Vručina preokrenuo rezultat na 2:1. U 72. minuti domaćin je prekrasnim pogotkom najboljeg igrača na terenu Međumurca poveo 3:1 da bi pred kraj gosti mogli smanjiti rezultat preko Rebreka ali ne uspijevaju te utakmica završava velikim slavljem igrača i navijača koje se preselilo u pizzeriju Šut gdje je bila nezaboravna fešta uz zvuke grupe Meteori koji su bili posebni gosti ove večeri. (Z. Premuš)

ZELENGAJ0

SLOBODA5

Kučan Donji - igralište Zelengaja. Gledatelja. 70. Sudac: Željko Turk (Zebanec). Strijelci: 0:1 P. Hergotić (16), 0:2 Katanec (20), 0:3 P. Hergotić (45, 11 m), 0:4 P. Hergotić (73), 0:5 Srnec (90).

Sloboda: Tkalčec, Posavec (83. Mesarić), Grabar, Kukovec (30. Buhanec), Cvetković, Katanec, Srnec, Goricaj, Baksa, P. Hergotić (76. K. Hergotić), Petek (72. Podvez). Trener Stjepan Petek

- Bila je to jedna od najbolje odigranih utakmica jesenjeg dijela prvenstva, mogli smo zabilježiti još uvjerljiviju pobjedu, rekao nam je poslije utakmice trener Slobode Stjepan Petek. To je možda najbolji, najkraći i najrealniji komentar utakmice u Kučanu Donjem, ‘slobodaši’ su zaista odigrali gotovo bez greške, možda time već sada najavili ambicije u drugom dijelu prvenstva. Trostruki strijelac bio je Patrik Hergotić. (J. Freiler)

Ostali rezultati 17. kola: Jalžabet - Zadrugar 2:2, Plitivca (S) - Plitvica (G) 0:3, slobodan je bio Polet.