Sport 14.03.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:02.

NOGOMET: A.B. Toča / Kup žene

U pretposljednjem kolu Veterani Budućnosti iz Podbresta ostvarili su pobjedu nad Veteranima Hodošana te su trenutno na trećem mjestu.
Rezultati: Veterani Kraljevčan ‘38 - Iskusni jahači 5:3, Veterani Hodošan - Veterani Budućnost 4:9, Sloga - Muraspid 5:3, Termiti - Toni 2:3, Euroklima i Mefisto su bili slobodni. Poredak: Euroklima 18 bodova, Toni 16, Veterani Budućnost 13, Termiti 12, Iskusni jahači 9, Veterani Hodošan, Veterani Kraljevčan ‘38 8, Muraspid i Mefisto, Sloga 4. U posljednjem kolu koje se igra ove subote (15. ožujka) sastaju se: 16 h: Mefisto - Sloga, 16.45 h: Toni - Muraspid, 17.35 h: Veterani Budućnost - Termiti, 18.25 h: Iskusni jahači - Sloga, 19.15 h: Mefisto - Euroklima. Nakon utakmica bit će proglašenje i podjela nagrada najboljim ekipama.
Zlatko Premuš

KATARINA ZRINSKI -
TRNAVA 0:2
Mihovljan - igralište Slobode. Gledatelja: 100. Sutkinja: Kristina Veljačić (Čurilovec). Strijelci: 0:1 Požgaj (68, 11 m), 0:2 Korpar (78).
K. Zrinski: Šoltić (84. Horvat), Martinjak, Posedi, Ružman, Brezni, Lajtman, Vugrinec (72. Miri), Perčić, Antolin (88. Pleš), Bakač, Marks. Trener Kuček
Trnava: Domjan, Klarić, Lončarek, Horvat (24. Vugrinec), Videc, Korpar, Vrančić, Grabar, Trstenjak, Njari, Požgaj. Trenerica Mesarić
Zanimljiv susret u kojem su domaće unatoč poraza mogle rezultatski bolje proći. Igrale su dobro, imale više prilika za pogodak, kod vodstva gošći slaba sutkinja Veljačić nije im u 78. minuti sudila kazneni udarac (igranje rukom gostujuće igračice u kaznenom prostoru). Iz brze kontre u istoj su minuti gošće postigle drugi pogodak. Kad se sve zbroji na kraju je do izražaja ipak došla bolja pripremljenost i uigranost prvoligašica iz Goričana. (J. Freiler)