Sport 09.05.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:44.

NOGOMET ŽENE: Pobjeda Trnave, poraz Čakovčanki

1. HNL
Pobjeda Trnave
TRNAVA 2
PREGRADA 1
Goričan - igralište Gaj. Gledatelja 100. Sudac: Strusa. Strijelci: 1:0 Korpar (13), 2:0 Požgaj (56), 2:1 Krog (84).
Trnava: Domjan, Klarić, Lončarek, Horvat, Videc, Korpar, Cicijelj, Grabar, Franić, Njari (88. Zelić), Požgaj. Trener Tatjana Mesarić
Nogometašice Trnave po teškim su vremenskim uvjetima, kiši i jakom vjetru, ostvarile tešku, ali potpuno zasluženu pobjedu protiv kvalitetne Pregrade. U 13. minuti je Požgaj proigrala Korpar koja postiže pogodak za 1:0. Na 2:0 povisila je najbolja igračica na terenu Leona Požgaj. Domaće su imale još nekoliko prilika koje nisu iskoristile a pogodile su i stativu da bi u 84. minuti Krog prekrasnim pogotkom smanjila na 2:1.
Ostali rezulati 16. kola: Marjan - Dinamo Maksimir 0:1, Agram - Rijeka Jack Pot 7:1, Osijek - Split 2:1.

K. ZRINSKI 1
Lepoglava - igralište Lepoglave. Sudac: Makar (Varaždin). Strijelci: 1:0 Kupčić (46), 1:1 Antolin (68), 2:1 Mikulić (78).
Katarina Zrinski: Lajtman, Mikulaj, Brežni, Kovačić (86. Vinko), Marks, Horvat, Antolin, Miri, Bakač, Zadravec, Vugrinec. Trener Kuček
Obzirom da su već osigurale naslov prvaka u Lepoglavi su Čakovčanke igrale s nedovoljno motiva i želje, nisu nastupile ni u kompletnom sastavu, a igralo se i po velikom vjetru. Sve su to domaće iskoristile i na kraju pobijedile. U idućem, pretposljednjem prvenstvenom kolu Čakovčanke igraju s Vrbovcem.