Sport 21.03.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:42.

Nogomet žene: Pobjeda Trnave - poraz K. Zrinski

TRNAVA - SPLIT 1:0
Goričan - igralište Gaj. Gledatelja 150. Sutkinja: Martinčić. Strijelac: Požgaj (4).
Trnava: Damjan, Klarić, Lončarek, Videc, Korpar, Vrančić (57. Cicijelj), Grabar, Franić (78. Vugrinec), Trstenjak, Njari, Požgaj, Herman, Markan, Smrk. Trenerica Tatjana Mesarić
Nogometašice Trnave na najbolji mogući način otvorile su proljetni dio prvenstva - pobjedom protiv nogometašica Splita. Sve je riješeno već u 4. minuti kada je nakon ubačaja Leona Požgaj postigla pogodak na kraju vrijedan pobjede. Ekipa Splita imala je više dobrih prigoda za izjednačenje, a najveću su imale u 73. minuti kada je udarac iz kaznenog udarca Vranješ odlično obranila domaća vratarka Marina Damjan. Na kraju utakmice navijači su nagradili domaće nogometašice gromoglasnim aplauzom. U sljedećem kolu Goričanke gostuju kod Marijana u Splitu. (Z. Premuš)

2. HNL-SJEVER/ZAPAD (Ž)
Neočekivan poraz
KATARINA ZRINSKI - CESTICA 1:3
Mihovljan - igralište Slobode. Gledatelja: 100. Sudac: Begović (Pleškovec). Strijelci: 0:1 Spevan (9), 0:2 Hip (44), 0:3 Speven (54), 1:3 Posedi (67).
Katarina Zrinski: Košić, Martinjak, Posedi, Ružman, Brežni, Lajtman, Vugrinec (57. Miri), Perčić, Antolin, Bakač, Marks (46. Horvat). Trener Kuček
Neočekivani poraz Čakovčanki na startu odlučujućeg dijela prvenstva. Igrale su slabo, tek nakon uvjerljivog vodstva gošći nešto bolje, nedovoljno za bolji rezultat. Gošće su imale još nekih prilika za pogodak i njihova je pobjeda apsolutno zaslužena. Ako žele zadržati vodeću poziciju Čakovčanke će u daljnjem tijeku prvenstva trebati igrati mnogo, mnogo bolje. (J. Freiler)