Sport 04.05.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

NOGOMET ŽENE: Zaostala utakmica K.Zrinski i KUP Hrvatske

1. HNL-ŽENA

ZAOSTALA UTAKMICA 14. KOLA

KATARINA ZRINSKI  2

AGRAM 2

Mihovljan Igralište NK Sloboda. Gledatelja 50. Sudac:  Martinčić. Strijelci: 0:1 Mihić (20), 1:1 Đula (21), 2:1 Sirotković (23), 2:0 Zdunić (70).

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Mikolaj, Vugrinec, Perčić, Đula, Bakač (od 72. Keleminec), Zadravec, Sirotković, Horvat, Antolin, Brežni. Ttrener: Mladen Kuček.

CRVENI KARTON: Antolin  (68).

U zaostaloj utakmici 14. kola Katarina Zrinski i Agram odigrali su 2:2 što je i prema zbivanjima na terenu najrealniji rezultat. Gošće su povele preko igračice Mihić da bi domaćin preokrenuo pogocima Đule i Sirotković dok je imao i prilike da poveća rezultat koje nije realizirao da bi kazna stigla u 70. minuti kada je igračica Zdunić postigla pogodak za konačnih 2:2.

POLUFINALNA UTAKMICA KUPA HRVATSKE ZA ŽENE

Goričanke izgubile u izuzetno lošoj igri

TRNAVA 1

PREGRADA 2

Goričan Igralište Gaj. Gledatelja 80. Sudac: Župan. Strijelci: 1:0 Korpar (18), 1:1 Gorički (30), 1:2 Špoljar (80).

TRNAVA: Domjan, Herman, Radmanović, Markan, Horvat, Videc, Zelić, Korpar, Franić, Trstenjak (od 90. Strahija), Klarić. Trener: Nikola Markan.

Iako su željeli da ostvare pobjedu te izbore plasman u finale Hrvatskog Kup-a za žene Trnava nije uspjela poražena je od pregrade rezultatom od 2:1. U 18. minuti Korpar dovodi Trnavu u vodstvo od 1:0 da bi nakon pogreške obrane gošće u 30. minuti poravnale rezultat pogotkom Goričke. Domaće nogometašice imaju odličnu priliku preko Radmanićeve koja izlazi sama pred gostujućeg vratara ali puca izuzetno loše da bi kazna stigla u 80. minuti kada je Špoljar postigla pogodak vrijedan pobjede.