Sport 12.12.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:59.

NOGOMETNI KUP HRVATSKE: Porazi Međimurja

• JUNIORI
MEĐIMURJE - CIBALIA 0:2
Čakovec - SRC Mladost. Gledatelja:150. Sudac: Strussa (Virovitica). Strijelci: 0:1 M. Baotić (90), 0:2 Kraljević (90).
Međimurje: Trstenjak, Hlapčić, Hrustek, Šimunić, Skoliber, Vuk, Horvat (61. Žganec), Hadžić (56. Šarić), Ignjić, Kamenić, Jambrović. Trener Goran Vincetić
Boljom igrom u većem dijelu Vinkovčani su zabilježili uspjeh iako su i domaći imali prilika. Da su stožerni igrači domaćih, oni koji igraju u 1. momčadi, igrali bolje rezultat bi sigurno bio bolji. Najveću priliku za vodstvo nije u 34. minuti iskoristio Horvat s ruba kaznenog prostora gostiju neometen, pucao je preko gola. Početkom 2. poluvremena nekoliko dobrih akcija domaćih nisu imale dobar završetak, posebno ona u 87. minuti kada su Skoliber i Hrustek mogli riješiti pitanje pobjednika. Kazna je stigla u 90. minuti kada je prvo M. Baotić iz gužve pomalo nenadano pogodio mrežu domaćeg vratara, a u istoj minuti precizan s desne strane iskosa bio je i Kraljević za veselje gostiju.

• KADETI
MEĐIMURJE - SLAVEN BELUPO 0:1
Čakovec - pomoćno igralište SRC-a Mladosti. Gledatelja: 100. Sudac: Župan (Bjelovar). Strijelac: Rebić (33).
Međimurje: Ramić, Malenović, Hlapčić, Jakup, Vuk, Gašparić, Šimunić, Šarić, Grahovec, Hađikan, Mustač (60. Petak). Trener Dražen Škvorc
Kadeti koprivničkog prvoligaša pomalo sretno došli su do pobjede, domaći pak moraju žaliti za propuštenim. Imali su više prilika za pogodak i više inicijative. Prve i najveće dvije prilike u 18. minuti nisu iskoristili Šimunić i Šarić, u 25. minuti priliku nije iskoristio ni Hađikan pa je sve to kaznio Rebić u 33. minuti kada su domaća obrana i vratar bili previše pasivni. U 54. minuti u prilici za izjednačenje bio je ponovo Šimunić, lopta je za malo prošla kraj stative, a do kraja susreta još nekoliko dobrih akcija i polu prilika domaćih koje je očito ovaj put napustila i sportska sreća.