Sport 24.08.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:49.

Nove bodove upisali Centrometal, Naprijed, Sloboda i Rudar

Macinec – Igralište Centrometala- Gledatelja: 100. Sudac: Mario Pavličević (Zbelava). Strijelci: 1:0 Dumančić (2), 2:0 Panić (4), 3:0 Vibovec (12), 3:1 Buhin (53), 4:1 Panić (61), 5:1 Vrbanić (74).
CENTROMETAL:  Petković (od 75. Verteš), Novak, Bratković,Hlišć (od 60. B. Vincetić), Dumančić (od 67. Dovečer), Panić, Vibovec, Bačan, Zavrtnik, M. Vincetić (od 70. Vrbanić), Logožar (od 46. Borko). Trener: Dragutin Naranđa.
Domaći su visokom i zasluženom pobjedom obradovali svoje navijače. Odlično i odlučno su krenuli, već na početku do 12. Minute postigli 3 pogotka i „razoružali“ goste. Koji su u nastavku susreta uspjeli postići „počasni“ pogodak, više nisu mogli, jer su domaći ponovo zaigrali vrlo dobro i s 2 nova pogotka riješili sve dileme oko pobjednika.

ARCHEA ČAKOVEC – NAPRIJED 4:6 (2:3)
Čakovec – SRC Mladost. Gledatelja. 70. Sudac: Goran Žganec (Čakovec). Strijelci: 0:1 Martinec (5), 1:1 Kahrimanović (13), 1:2 Režek (17), 2:2 Kahrimanović (33-11 m), 2:3 Glavina (45), 3:3 Poljanec (57), 4:3 Poljanec (69), 4:4 Režek (70),4:5 Šupljika (89), 4:6 Režek (90).
ARCHEA ČAKOVEC: Kišak, Gnatkowski, Hlevnjak, Bubnjar (od 20. M. Cerovec), Grahovec, Balagović, Lozić, Poljanec, Božičković (od 75. Ma. Cerovec), Jagnjić (od 62. Bilješko), Kahrimanović. Trener:Josip Zbiljski. -.
NAPRIJED:. Čonkaš,Horvat, Kemec, Hižman, Mišić, M. Varga (od 65. Fleten), Vlah (od 84. I. Varga), Režek, Martinec, Glavina (od 62. Šupljika), Trstenjak (od 62. Belić). Trener: Zlatko Vugrinec.
Šteta da Čakovčani koji su konačno igrali kompletni napokon dobru igru nisu okrunili dobrim rezultatom. Tri su puta stizaliu i stigli vodstvo gostiju koji su u 40.minuti propustili realizirati kazneni udarac, postigli su i četvrti, vodeći pogodak, n isu međutim izdržali do kraja. Posebno u samom finišu susreta kada su primili 2 pogotka, s 2 igrača manje koja su ih „stajala“ poraza. Naime nakon što su gosti poravnali rezultat na 4:4 sudac Žganec isključio je domaćima Poljanca i Kahrimanovića, koji su prije toga svaki postigli po 2 pogotka za domaće. Tako brojčano i kvalitetno oslabljeni domaći nisu izdržali pa su se gostiu veselilidrugoj uzastopnoj pobjedi.

SLOBODA – GRANIČAR 3:1 (2:0)
SLAKOVEC – Igralište Slobode. Gledatelja: 150. Sudac. Željko Turk (Čakovec). Strijelci: 1:0 Baksa (5), 2:0 Kukovec (17), 2:1 Kos (64), 3:1 Goricaj (79).
SLOBODA: Tkalčec, Posavec (od 81. Grabar), G. Petek (od 14. Podvez), Novak, Cvetković, Katanec, Srnec, Kukovec, Baksa (od 58. K. Hergotić),P. Hergotić (od 64. Pintarić), D. Petek(od 77. Goricaj).Trener: Stjepan Petek.
GRANIČAR: Lehki, Belović, Mikulan (od 46. Makar), Beliga, Frančić, Čižmešija, Lončar, Kranjec, Kos, Nađ (od 70. Tilošanec), Mešnjak (od 65. Matotek).Trener: Antun Jukić.
Zanimljiv susret u kojem su na kraju domaći zasluženo slavili ovaj puta sada već drugu za redom pšobjedu. Osim što su u prvom poluvremenu postigli dva pogotka (jedan ide „na dušu“ gostujućeg vratara) imali su još 2-3 izgledne prilike povećati vodstvo, a jednom su iz slobodnog udarca pogodili prečku (Kukovec).U drugom dijelu susreta više inicijative gostiju koji su nakon što domaći iz dvije kontre nisu realizirali prilike, postigli preko Kosa nakon udarca iz kuta pogodak i smanjili rezultat. Mogao je Čižmešija iza toga poravnati rezultat, nije pa su domaći uspostavili terensku ravnotežu i u 79.minuti preko iskusnog Goricaja iz ponovo jedne brze kontre postigli treći pogodak i riješili pitanje pobjednika.

RUDAR – MLADOST KOMET 2:0 (0:0)
MURSKO SREDIŠĆE – Igralište Rudara. Gledatelja: 200. Sudac: Božidar Kolarić (Čakovec).Strijelci: 1:0 D. Šoltić (60). 2:0 Vurušić (67).
RUDAR: Rajf, Mihjalic (od 46. Knežević), Šprajc, Vurušić (od 88. Radiković), D. Šoltić, Novak, Zadravec, Čalopa (od 87. Liklin), N. Šoltić, Berdin (od 76. Vuri), M. Šoltić. Trener: Goran Vincetić.
MLADOST KOMET: Farkaš, Habuš, Murković, Jambrović, Bukal, Balent, Golubić, Vuk, Mihoci (od 75. Božek), Bukal, Caban. Trener: Tomica Šestan.
Unatoč prilika s obje strane prvi dio susreta završen je bez pogotka. Tako je bilo sve do 60.minute kada je ponajbolji domaći igrač i strijelac Dario Šoltić postigao prvi pogodak, sve je pri tome učinio sam. Na drugi pogodak čekalo se je samo 7 minuta, ovaj je puta iz brze akcije i kontre strijelac bio Boris Vurušić. Pred kraj susreta gosti su preuzeli inicijativu i pokušali postići bar „počasni“ pogodak nisu u tome uspjeli pa su domaći nakon 2 kola zabilježili drugu pobjedu, a nisu primili još špogodak.