Sport 07.12.2010. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:13.

MURSA-CENTROMETAL 3:0(25:22, 25:23, 25:14)
OSIJEK - Dvorana Gradski vrt. Gledatelja: 200. Suci: Milinović i Franolić(Zagreb).
CENTROMETAL: Makarov, Puđa, Harambašić, David, Vabec, Petran,
Todorović, Vuk, Kovač, Palinkaš, M. Posavec, T. Posavec.
U derbi susretu posljednjeg jesenskog kola odbojkaši iz Črečana poraženi su kod vodećeg sastava lige, osječke Murse. Previsok je to rezultat prema viđenom u osječkoj dvorani Gradski vrt. Centrometalovci su odlično krenuli, mada se je već početkom 1. seta ozlijedio kapetan Tomica Posavec, što je uvelike promijenilo planove treneru Mihajlovu. U vatru je uskočio mladi Dino Harambašić, koji je po prvi puta zaigrao na primaču, budući da je alternacija korektoru Spasoju Todoroviću. Međutim, suprotno očekivanjima, Dino je čitav susret odigrao vrlo kvalitetno i bio među najboljim pojedincima svog sastava. Centrometalovci su u 1. setu imali čak 5 poena prednosti, igrali vrlo dobro, ali su pali u završnici i vodeći sastav lige došao je do startne prednosti. U narednom setu obostrano odlična odbojka, igralo se poen za poen, ali su ključne poene ipak iščupali domaćini i na razliku dobili set. U trećem su odbojkaši iz Črečana zaigrali nešto slabije, što su Osječani znali naplatiti i lako dobili set, a time i susret(već smo ranije spomenuli) s ipak previsokim krajnjim rezultatom. Tako su odbojkaši trenera Kole Mihajlova jesenski dio sezone završili na visokom 4. mjestu, što je najbolji plasman Centrometala do sada u prvoligaškom društvu!
Ostali rezultati 9. kola: Karlovac-Varaždin 1:3, Sisak-Rijeka 3:2, Opatija-Daruvar 1:3, Zagreb-Šibenik

10. Opatija 9 0 9 4:27 0
Prvenstvena sezona nastavlja se 22. / 23. siječnja 2011. godine.

2. A MEĐUŽUPANIJSKA LIGA - CENTAR(Ž)
Kaštelanke preletjele orla!
ORAO-KAŠTEL 0:3(13:25, 20:25, 20:25)
KAŠTEL: Šestan, Lepen, Obadić, Knezić, M. Ivačić, D. Ivačić,
Petran, Jelinek, Novak, Goščiej, Sabol
Sigurna i očekivana pobjeda pribislavečkih odbojkašica nad fenjerašem Orlom. Trenerica-igračica Željka Obadić dala je kompletnu minutažu svojoj „klupi“, uz koje je na terenu od udarne postave bila tek kapetanica Dijana Šestan. Darina Ivačić, Dijana Petran, Ines Sabol, Matea Knezić i Lana Jelinek svoju su zadaću obavile vrlo dobro, što je na kraju rezultiralo glatkom pobjedom za 60 minuta igre.
Ostali rezultati 11. kola: Multibibus-Sisak 3:0, Don Bosco-Azena II 3:0, Bjelovar-Nebo 3:0, Plavi Zmaj-Karlovac 3:0, Vrbovec-Zagreb II 3:1, V. Gorica-Olimpik 0:3.

14. Orao 11 0 11 2:33 0
U 12. kolu odbojkašice Kaštela ugošćuju na svom parketu(ETŠ,subota, 11. 12., 17 h)
sastav Karlovca, očekuju podršku s tribina i najavljuju novu pobjedu.

2 A MEĐUŽUPANIJSKA LIGA - CENTAR(M)
Rutinirana pobjeda Totovca!
PETRINJA-TOTOVEC 0:3(16:25, 21:25, 19:25)
TOTOVEC: J. Kozar, S. Kozar, Krklec, Rešetar, J. Pergar, D. Pergar,
B. Pergar, Trstenjak, Novak, Kovačić
Odličnom i kolektivnom igrom odbojkaši iz Totovca vratili su se iz Petrinje s 3 planirana boda, čime su zadržali visoko 2. mjesto na ligaškoj ljestvici. Popularni „Tottenham“ odlično je odigrao u 1. setu i već na startu pokazao svoju snagu. U iduća dva sigurna igra odbojkaša iz Totovca, osvojena su oba seta, a valja istaknuti da su obol pobjedi dali svi odbojkaši iz zapisnika.
Ostali rezultati 10. kola: Poljoopskrba-Gorica 0:3, Ogulin-Žerek 0:3, 4 Rijeke-Glina 3:0, Croatia-Medicinar 3:2.

11. Glina 9 0 9 0:27 0
Napomena: odbojkaši Totovca odradili su sve jesenske susrete, dok će ostali klubovi lige odraditi posljednje, 11. kolo, u kojem je Totovec slobodan.

III HRVATSKA LIGA - SJEVER
Centrometal II
jesenski prvak!
CENTROMETAL II-MLADOST 3:2(20:25, 12:25, 25:15, 25:9, 15:5)
CENTROMETAL II: M. David, V. David, I. Novak, K. Novak, Marciuš,
Kopačević, Vuk, Košir
Mladost: Juras, Skupnjak, Pintarić, A. Horvat, K. Horvat,
G. Horvat, M. Horvat, Železnjak, Jambrošić, Jurinić
Pobjedom u posljednjem, 9. jesenskom kolu nad sastavom iz Vularije, odbojkaši Centrometala II osvojili su jesenski naslov prvaka. Sama utakmica bila je puna rezultatskih obrata. Mladostaši su bolje otvorili susret i došli do kapitalnih 0:2. Domaći su proigrali u trećem, a posebno u naredna dva seta, čime su došli do bodova vrijednih jesenskog naslova. U redovima pobjednika najbolji Marciuš i M. David, dok se kod sastava iz Vularije istakao Kristijan Horvat.
NEDELIŠĆE-POLJANEC 3:0(25:23, 25:14, 25:23)
Nedelišće: H. Novak, J. Kirić, Z. Kirić, Preložnjak, Kolarek,
Horvat, David, Prevalšek, Petran, Treska
Posljednje jesensko kolo domaćini su odradili vrlo dobro. Visokoplasirani gosti odlično su otvorili utakmicu i u 1. setu imali i 6 razlike. Međutim, domaći su u završnici zaigrali znatno bolje i na razliku dobili set. U drugom potpuna dominacija odbojkaša Nedelišća i već je 2:0. Imali su domaći čak 20:11 u trećem i umalo sve prosuli. Stigli su gosti na 22:21, ali domaći nisu dozvolili preokret, dobili set na razliku, te važna 3 boda. U ujednačenom domaćem sastavu odličan nastup Hrvoja Novaka.
PLAVI-TOPLICE 2:3(25:18, 24:26, 18:25, 25:23, 9:15)
Plavi: Škvorc, Mavrič, Bilas, Časar, L. Hranilović,
M. Hranilović, Premužić, Jančikić, G. Novak
Derbi posljednjeg jesenskog kola dobili su odbojkaši iz Varaždinskih Toplica, nakon 5 neizvjesnih setova. Susret su bolje otvorili domaćini, gosti dobili naredna dva. U četvrtom setu ponovo slave Pekleničani i na semaforu stoji 2:2. U odlučujućem, 5. setu, bolji su bili gosti, te zasluženo bilježe pobjedu. Gostima 2, domaćinu 1 bod.

10. Jalkovec 9 0 9 2:27 0
Iako se mora odigrati još nekoliko zaostalih susreta, odbojkaši Centrometala II već su osvojili jesenski naslov. Čestitamo!
U nedjelju Kup Međimurja
Ovogodišnji odbojkaški kup za područje Međimurja započinje već ove nedjelje. U 1. kolu igraju Mladost-Nedelišće(OŠ M. Subotica, nedjelja, 12. 12. 14 h) i Centrometal II- Totovec II(Aton, nedjelja, 12. 12. 17 h). Rajko Kolarek