Sport 15.02.2012. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:18.

SISAK 1
(25:21, 26:28, 25:21, 25:22)
Nedelišće - Dvorana Aton. Gledatelja: 100. Suci: Hranić i Humski (Zagreb).
Centrometal: Kovač, Palinkaš, Puđa, Makarov, Vabec, Križanović, Harambašić, Todorović, T. Posavec, M. Posavec, Gotal, Petran. Trener: Jadranko Kirić
Najboljom ovogodišnjom igrom Centrometal je došao do izuzetno važne pobjede nad trećeplasiranim Siskom, čime je još više učvrstio treću poziciju na ligaškoj ljestvici. Krenulo je žustro s obje strane parketa. Sve do 21:21 ni jedna momčad nije ostvarila veću bodovnu prednost, a potom su domaći na servis Todorovića osvojili četiri poena u nizu i dobili startni set. I u drugom vrlo izjednačeno. U završnici su uglavnom vodili gosti s 1-2 razlike. Domaći su preokrenuli servisom Gotala, ali gosti odmah poravnavaju i s dva uzastopna poena dolaze do dvije set lopte (22:24). Domaći obje spašavaju prolascima Križanovića, a također poravnavaju i na 26:26. Ipak, gosti su pribraniji kod slijedeća dva poena i sve je na početku. U trećem kreću domaći s 4:1, a kod drugog tehničkog odmora već je 16:13. U završnici seta nezadrživ je bio Križanović, atočku na „i“ stavlja Spasoje Todorović. I u četvrtom setu domaći su odigrali furiozno, držali stalnu rezultatsku prednost od početka, pa do kraja seta i zasluženo došli do zlata vrijednih bodova. U ujednačenom domaćem sastavu briljantno izdanje Križanovića, a sjajno su povukli i kapetan Tomica Posavec, te srednjak Palinkaš.
Ostali rezultati 18. kola su odgođeni zbog vremenskih neprilika.
14. Varaždin 16 3 13 14:41 10
• U 19. kolu (Aton, subota, 18.2., 18 sati) Centrometal ugošćuje Zadar.
2. A LIGA-CENTAR (M)
Poraz Nedelišća, Totovec odgodio
MLADOST II - NEDELIŠĆE 3:0
(25:20, 25:18, 25:20)
Nedelišće: K. Novak, H. Novak, I. Novak, Kocijan, Košir, Kopačević, Petran, Vibovec. Trener: Josip Treska
U nekompletnom sastavu Nedelišće je poraženo od domaće Mladosti, mada su se u sva 3 odigrana seta mladići Josipa Treske sasvim dobro držali. Susret “Totovec” - “4 Rijeke” je odgođen zbog vremenskih neprilika.

III. HRVATSKA LIGA-SJEVER (M)
Derbi mladostašima
Odigrana su 3 od predviđena 4 kola trećeligaša. Međimurski derbi igran je u Maloj Subotici, gdje je Mladost kao domaćin dočekala Totovec. Mladostaši su sve riješili u 3 seta i zadržali 3. mjesto na ljestvici. Zanimljiv susret igran je i u Poljancu, gdje je istoimeni domaći dočekao pekleničke Plave. Nekompletni Pekleničani nisu ponovili igru iz prethodnog kola s Mladostašima, pa je Poljanec do pobjede stigao s glatkih 3:0. Vodeći Žerek lako je izašao na kraj s Varaždinom II, a susret između Koprivnice i Centrometala II je odgođen. Na tablici vodi Žerek s 26 bodova, Slijedi Centrometal II s 23, trećia Mladost ima 18, četvrti Poljanec 17, na petom mjestu je Varaždin II sa 12, šesti su Plavi s 8, a na posljednja dva mjesta su Totovec II i koprivnica s 5 osvojenih bodova.

III. HRVATSKA LIGA-SJEVER (Ž)
Pobjede Baroka i Čakovca I
Odigrana su samo dva (od predviđena 4) susreta 10. kola trećeligašica. Vodeći Barok očekivano je slavio s 3:0 protiv KOP-a Čakovca II, dok je KOP Čakovec I sigurnom igrom, također u 3 seta, slavio u Varaždinu nad posljednjeplasiranim domaćinom. Susreti Štrigova - Kaštel III i Kaštel II - Toplice su odgođeni. U vodstvu je Barok s 30 bodova, slijede Kaštel II s 23, KOP Čakovec I sa 20, KOP Čakovec II s 13, Štrigova s 12, Toplice sa 7, Kaštel III s 5, te Varaždin II sa 4 boda.