Sport 28.11.2013. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 11:49.

CENTROMETAL - MLADOST (KL) 0:3
(23:25, 18:25, 14:25)
Nedelišće - Dvorana SGC Aton. Gledatelja: 100. Suci: Milinović i Perić (Zagreb)
Centrometal: David, Kovač, Čičković, Kurteš, Vincek, Posavec, Petran, K. Novak, I. Novak, Vabec, Kocijan. Trener: Jadranko Kirić
Poraz črečanskih odbojkaša u 1. susretu četvrtfinala hrvatskog kupa. Unatoč ozljedi prvog organizatora igre Gotala (uskočio Marko David), domaći su odlično krenuli u susret i poveli s 8:2. Pri 2. tehničkom odmoru bilo je 16:12, a u završnici 23:20 za Centrometalovce. I kada je trebalo set privesti kraju domaći su potpuno stali pa su Mladostaši serijom od 5:0 dobili već izgubljeni set. U nastavku meča domaći su posustali, pa je trener Kirić u vatru ubacio sve igrače s klupe. Međutim, ništa nije pomoglo. Državni prvaci bili su nezadrživi, dobili bez poteškoća oba seta i poveli 1:0. Uzvratni susret igra se u Kaštel Starom (petak, 29.11.), gdje su domaćini apsolutni favoriti.