Sport 31.01.2014. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 12:00.

Triler Totovcu
TOTOVEC - PETRINJA 3:2
(22:25, 25:19, 23:25, 25:21, 15:13)
Totovec: J. Pergar, D. Pergar, Krklec, D. Topličanec, M. Topličanec, Trstenjak, D. Novak
U 1. kolu nastavka prvenstva odbojkaši Totovca došli su do važnih domaćih bodova protiv vrlo dobre Petrinje. Gosti su bolje otvorili susret i dobili startni set. Domaći su odgovorili boljom igrom u drugom i sve je na početku. U neizvjesnosti trećeg bolje se snalaze gosti, dobijaju ga na razliku i ponovno vode. Domaćin uzvraća u četvrtom i sve je na početku. U trileru 5. seta „Tottenham“ izvlači posljednje atome snage, te na krilima Jurice Trstenjaka i Damira Pergara i grlate pomoći članova KOP-a Čakovec dobiva isti i zlata vrijedne bodove.
NEDELIŠĆE - GORICA 0:3
(21:25, 16:25, 18:25)
Nedelišće: H. Novak, I. Novak, K. Novak, Kocijan, David, Puđa, Kopačević, Juras, Vuk, Košir. Trener Aleksandar Kovačić
Iskusan sastav iz Velike Gorice bio je previsoka prepreka po domaće, koji su jači otpor pružili tek u prvom setu. U slijedeće 2 gosti su bili uvjerljivi i na koncu zasluženo slavili. Valja istaknuti da ni domaći u ovom susretu nisu bili na visini zadatka.
Ostali rezultat 10. kola: Daruvar - Medicinar 0:3, Quirin - Čazma 1:3, Nepomuk - 4 Rijeke 3:1.
10. Nedelišće 9 2 7 12:23 6
• U 11. kolu odbojkaši Totovca gostuju u Karlovcu, kod domaće 4 Rijeke, a odbojkaši Nedelišća odlaze na teško gostovanje u Čazmu.
2. A LIGA-CENTAR (Ž)
Kaštelanke ispustile vodećeg
KAŠTEL - V. GORICA 2:3
(25:19, 23:25, 25:17, 14:25, 12:15)
Kaštel: Varga, Vnuk, Šestan, Toplek, Prprović, M. Ivačić, Obadić, Breban, Herman, Knezić, D. Ivačić, Sabol. Trener Marko Obadić
Vodeći sastav lige izvukao se u 1. kolu nastavka prvenstva na gostovanju u Belici. Domaće su dobile startni set, a drugi nespretno izgubile u završnici. U trećem domaće uvjerljive i na semaforu stoji 2:1. Četvrti set dobijaju gošće, a u odlučujućem, petom, poravnato do 12:12 a potom gošće s 3 uzastopna poena ipak dolaze do pobjede. Gošćama 2, domaćima 1 bod.
VARAŽDIN - ČAKOVEC 3:0
(25:14, 25:13, 25:7)
Čakovec: Baksa, Remenar, Kraljić, Petak, A. Novak, S. Novak, Apostolovski, Marciuš, Turopoljac. Trener: Ivan Vabec
Varaždinke su bile previsoka prepreka po domaće odbojkašice i sve su riješile u 3 seta. Gošće su nastupile bitno oslabljene (Ciglar, Benko, Hajdinjak) i tu leži razlog manjeg broja osvojenih poena od očekivanog. U svakom slučaju još jedna utakmica za stjecanje iskustva u višem rangu natjecanja.
Ostali rezultat 11. kola: Azena II - Bjelovar 3:0, Vrbovec slobodan.
7. Čakovec 10 0 10 2:30 0
• U 12. kolu Čakovčanke na domaćem parketu ugošćuju Velikogoričku Azenu, a Kaštelanke odlaze na gostovanje u Bjelovar.

III. HRVATSKA LIGA-SJEVER (Ž)
Derbi Štrigovi
ŠTRIGOVA - ČAKOVEC II 3:1
(25:16, 18:25, 25:18, 25:19)
Štrigova: Pufek, Stanković, Horvat, Posedi, Heric, Krklec, Krumpič, Vinković, Zamuda, Fic. Trener: Jurica Novak
Čakovec II: Bulović, I. Novak, Horvat, Zadravec, K. Novak, Poljaković. Trener: Rajko Kolarek
Međimurski derbi ponudio je lijepu odbojku i zasluženo je pripao domaćim odbojkašicama. Štrigovčanke su bolje otvorile susret i dobile startni set. U drugom su uzvratile gošće i sve je na početku. U iduća 2 seta obostrano dobra odbojka, ali su domaće bile čvršće, dobile oba seta i nove bodove. Kod domaćih najbolje Stanković, Krklec i Pufek, a kod Čakovčanki Klara novak i Maja Horvat.
Ostali rezultati 9. kola: Ivanec - Vinica 3:0, Varaždin II - Varaždin III 3:0, Cestica slobodna zbog odustajanja Toplica od daljnjeg natjecanja.
8. Varaž.III 8 0 8 2:24 0
• U 10. kolu Čakovec II ugošćuje Ivanec, a Štrigova ide u goste Varaždinu III. (R. Kolarek)