Sport 29.10.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:31.

KARATE: Šenkovčari uspješni u Daruvaru

U organizaciji karate kluba Slavko Krivski Termal Daruvar u spomenutom je gradu  17. listopada održano karate natjecanje na kojem su uz ukupno 350 karatista  iz 42 kluba i 4 države ( Italija , BiH ,Mađarska i Hrvatska ) nastupili i članovi karate kluba „Globus – Centar Šenkovec“ - Stela Horvat , Filip Balent , Noa Jambrović i Inga Grgić.

U katama su Stela Horvat i Inga Grgić osvojile 3. mjesto u konkurenciji mlađih kadetkinja i učenica,a Noa je izgubio u borbi za 3. mjesto. Filip ovaj put nije imao natjecateljske sreće. U borbama je Noa Jambrović u kategoriji učenika do 38 kilograma osvojio 3. mjesto , dok je Inga Grgić s uvjerljivih 5 : 0 u finalu savladala natjecateljicu iz Mađarske i po prvi puta osvojila neki turnir u borbama u kategoriji učenice preko 44 kilograma.