Nogomet 05.04.2018. 07:34. Zadnja izmjena: 05.04.2018. 07:35.

12. kolo

1. HNL ŽENE: Međimurski derbi bez pobjednica

TRNAVA        2

K. ZRINSKI  2

Goričan - igralište Gaj. Gledatelja 25. Sudac: Đurđek. Strijelci: 0:1 Bakač (15), 0:2 Kelemen (21), 1:2 Videc (51, 11m), 2:2 Videc (88, 11m).

Trnava: Šoltić, Herman, Markan, Videc, Korpar (od 88. Dragović), Ciglarić, Bohnec, Sambolec, Gašparić, Nagy, Horvat

Katarina Zrinski: Samardžija, Kušteljega, Brežni, Tkalec, Cicijelj, Đula, Vurušić, Bakač, Kelemen, Zadravec, Klarić. Trener Neven Kreslin

Međimurski derbi odigran po jakoj kiši i po izuzetno teškim uvjetima za igru donio je borbenu i neizvjesnu utakmicu koja je na kraju završila bez pobjednika 2:2. Gošće su prvi dio završile pogocima Bakač u 15. i Kelemen u 21. minuti sa vodstvom od 0:2. U nastavku domaće su nogometašice iz kaznenih udaraca u 51. te 88. minuti pogocima Videc došle do prvog osvojenog boda u ovoj sezoni. (Z. Premuš)

Ostali rezultati: Pregrada - Marjan 2:2, Osijek - Agram 8:1, Split - Rijeka 15:0, Neretva - Viktorija 1:1.