Nogomet 02.10.2017. 23:39. Zadnja izmjena: 03.10.2017. 07:02.

2. kolo

1. HNL - ŽENE: Naše bez bodova

Pregrada - K. Zrinski  2:1

Pregrada - igralište Pregrade. Gledatelja: 100. Sudac: Jurinić (Jastrebarsko). Strijelci: 1:0 Bobić (30), 1:1 Đula (44), 2:1 Glavač (53).

Katarina Zrinski: Šoltić, Lovrenčić, Kušteljega, Brežni, Mikolaj, Đula, Vurušić, Bakač, Kelemen (46. Petrinović), Kovačić, Ščukanec/Hopinski. Trener Neven Kreslin

Iako su nastupile s nekoliko ozlijeđenih igračica Čakovčanke su igrale borbeno i dobro, posebno u prvih 45 minuta. Đula je postigla efektni izjednačujući pogodak. Bilo je prilika za povoljniji ishod, posebno u drugom dijelu nakon što su domaće u 53. minuti postigle pogodak koji je riješio pitanje pobjednika. U nedjelju je u Novom Selu Rok na rasporedu je međimurski derbi kada Čakovčanke ugošćuju Trnavu iz Goričana. (JF)

Trnava - Viktorija  0:1

Goričan - igralište Gaj. Gledatelja 50. Sudac: Martinčić. Strijelac: Marjanović (43).

Trnava: Trstenjak, Markan (63. Gašparić), Cicijelj, Klarić, Ciglarić, Nagy, Godinić, Radmanović, Bregar, Korpar, Požgaj. Trener Mladen Vlah

Neočekivani posrtaj domaćih nogometašica u premijernom nastupu pred svojim navijačima. Unatoč inicijativi i brojnim neiskorištenim prilikama gošće su se branile i obranile a u 43. minuti Marjanović je postigla pogodak vrijedan pobjede. (ZP)