Nogomet 27.03.2018. 14:53. Zadnja izmjena: 27.03.2018. 14:53.

11. kolo

1. LIGA NOGOMETAŠICA: Goričanke teško oštećene!

K. Zrinski - Pregrada  2:1

Novo Selo Rok - stadion Omladinca. Gledatelja: 50. Sudac: Igor Križarić (Čakovec). Strijelci: 1:0 Klarić (30), 2:0 Klarić (50), 2:1 Špoljar (84).

Katarina Zrinski: Samardžija, Kušteljega, Brežni, Tkalec, Cicijelj, Đula, Vurušić, Bakač (88. Lovrenčić), Kelemen, Zadravec, Klarić. Trener Neven Kres

Važna pobjeda domaćih nakon koje su gotovo osigurale opstanak u Ligi i siguran nastavak prvenstva. Imale su inicijativu tijekom cijele utakmice i više neiskorištenih prilika. A nakon što je Sara Klarić u 28. minuti iz slobodnog udarca pogodila prečku, iza toga u 30. i 50. minuti isto tako, iz slobodnih udaraca postigla je dva važna pogotka koji su odlučili o zasluženom pobjedniku. Gošće su počasni pogodak postigle pet minuta pred kraj susreta, a za nešto više nisu imale prilika ni vremena. (JF)

Viktorija - Trnava  3:2

Slavonski Brod - igralište Dida. Sudac Dobraš. Strijelci: 0:1 Korpar (21), 1:1 Zdunić (62), 2:1 Zdunić (72), 3:1 Kurkutović (76), 3:2 Korpar (85).

Trnava: Šoltić, Ciglarić, Markan, Nagy, Maljak, Videc, Korpar, Godinić, Vrančić, Gašparić, Požgaj

Goričanke su ogorčene zbivanjima u Slavonskom Brodu gdje su prema njihovim riječima drastično oštećene te se pitaju dali to ima uopće smisla. Povele su pogotkom igračice Korpar u 21. minuti. U 61. minuti isključena im je Maljak, a u 69. Požgaj i naravno domaće su igračice to iskoristile te su do 76. ostvarile vodstvo od 3:1. Ponovno Korpar u 85. minuti smanjuje rezultat na konačnih 3:2. (ZP)

Ostali rezultati: Rijeka - Neretva 1:1, Agram - Split 1:4, Marjan - Osijek 0:9.