Nogomet 17.04.2018. 07:27. Zadnja izmjena: 17.04.2018. 07:30.

1. LIGA NOGOMETAŠICA: Prva pobjeda Trnave

• K. Zrinski - Neretva  0:0

Novo Selo Rok - stadion Omladinca. Gleatelja: 100. Sutkinja: Ivana Martinčić (Koprivnica).

Katarina Zrinski: Samardžija, Kušteljega, Brežni, Tkalec, Cicijelj, Đula, Vurušić, Bakač, Zadravec (60. Novak), Klarić, Lovrenčić. Trener Neven Kreslin

Zanimljiv susret u kojem su jedino nedostajali pogoci. U prvih 45 minuta inicijativa domaćih, gošće pak su iz kontri pokušavale postići pogodak. Imale su za to priliku u 30. minuti koju nije iskoristila Terzić, domaća vratarka Samardžija dobro je reagirala, iza toga i u 32. minuti kada je Markota iz vrlo izgledne situacije pucala preko gola. U drugih 45 minuta uglavnom izjednačeno, time da je u 51. minuti naklon slobodnog udarca Sare Klarić gostujuća vratarka Kešina imala mnogo sreće da lopta ne pređe gol liniju. Treba istaći i podatak da je od 4. minute ponajbolja domaća igračica Perica Cicijelj do 90. minute igrala ozlijeđena što je mnogo utjecalo na igru domaćeg sastava. U idućem kolu Čakovčanke gostuju u Splitu. (J.F.)

• Trnava - Pregrada 3:2

Goričan - igralište Gaj. Gledatelja 90. Sudac: Marko Đurđek. Pomoćnici: Bacinger i Hantak. Strijelci: 0:1 Fiket (30), 1:1 Videc (60, 11m), 1:2 Matuzić (65), 2:2 Videc (76, 11m), 3:2 Korpar (90).

Trnava: Šoltić, Herman, Gašparić, Korpar, Požgaj, Ciglarić, Nagy, Videc, Godinić, Bohnec, Maljak

Nogometašice Trnave su u uzbudljivoj i neizvjesnoj utakmici ostvarile prvu prvenstvenu pobjedu. Gošće su dva put vodile da bi domaće nogometašice iz kaznenih udaraca poravnavale a u dubokoj sudačkoj nadoknadi lijepim pogotkom igračice Korpar došle i do pobjede. (Z.P.)

Ostali rezultati: Viktorija - Split 0:7, Rijeka - Osijek 0:19, Agram- Marjan 6:1