Nogomet 16.05.2018. 07:26. Zadnja izmjena: 16.05.2018. 07:26.

Nogomet

1. LIGA (ŽENE): Trnava ispala iz lige

K. Zrinski - Agram 0:7

Novo Selo Rok - stadion Omladinca. Gledatelja: 60. Sudac: Marko Đurđek (Turčin). Strijelci: 0:1 Pazarac (7), 0:2 Pazarac (11), 0:3 Pazarac (15), 0:4 Tomić (22), 0:5 Tomić (34), 0:6 Pezelj (45), 0:7 Pezelj (84).

Katarina Zrinski: Samardžija, Kušteljega, Brežni (46. Lovrenčić), Tkalec, Cicijelj (76. Petrinović), Đula, Vurušić, Bakač, Kelemen (81. Đuran), Zadravec, Klarić. Trener Neven Kreslin

Gošće su opravdale ulogu favorita. Domaće, da su igrale kao u drugom dijelu susreta, da je vratarka Samardžija u prvom poluvremenu bolje branila, ne bi bile tako uvjerljivo poražene. Nekoliko puta ih je i na ovoj utakmici sudac kojega pamtimo po velikoj indolentnosti, nadamo se nenamjerno oštetio. (J. Freiler)

Trnava - Marjan 3:4

Goričan - igralište Gaj. Gledatelja 50. Sudac: Kolarić. Strijelci: 1:0 Maljak (4), 2:0 Korpar (43), 2:1 Žilić (50), 2:2 Žilić (53), 3:2 Videc (63, 11m), 3:3 Žilić (73), 3:4 Šimić (84).

Trnava: Šoltić, Herman, Dragović, Požgaj (51. Strahija), Maljak, Videc, Korpar, Godinić, Ciglarić, Nagy, Požgaj

Nogometašice Trnave u posljednjoj prvenstvenoj utakmici koja je ujedno bila i oproštaj od prve lige nisu se uspjele od svojih simpatizera oprostiti povoljnim rezultatom. Utakmica uzbudljiva, neizvjesna i puna preokreta u kojoj su domaće vodile 2:0 i 3:2 da bi borbene gošće uspjele poravnati na 3:3 a 7 minuta prije kraja došle i do pobjede. (Z. Premuš)