Nogomet 18.04.2019. 09:36. Zadnja izmjena: 18.04.2019. 09:36.

20.kolo

2. HRVATSKA NOGOMETNA LIGA: Domaći poraz Međimurja

MEĐIMURJE 1

DUGOPOLJE 2

Čakovec – SRC Mladost. Gledatelja: 400. Sudac: Denis Plantosar (Darda). Strijelci: 0:1 Bosančić (6), 1:1 Novoselec (19), 1:2 Bosančić (76).

Međimurje: Nemec (46. Galoši), Brcković, Fadić, Režić, Marić (88. Trojak), Tkalčić, Jakšić, Novoselec, Ikić, Patafta (76. Marcijuš), Pušić. Trener: Matija Kristić.

Sve dobro postignuto u dva prethodna susreta Čakovčani su prokockali porazom na domaćem terenu protiv Dugopolja te su sada u vrlo nezavidnom položaju na prvenstvenoj tablici. Već u 6. minuti gosti su poveli preko Bosančića, srećom njihovo vodstvo nije dugo trajalo jer Novoselec glavom pogađa za 1:1 nakon udarca iz kuta. Gosti su ponovo poveli u 76. minuti, kada je vratar domaćih Galoši loše reagirao na udarac Bosančića s ruba kaznenog prostora. Pokazalo se to kao trenutak odluke jer se do kraja utakmice rezultat nije mijenjao.

Čakovčanima slijedi novo i teško iskušenje, gostovanje 23. travnja (utorak) u Splitu kod Hajduka II, a odmah nakon toga, u petak 26. travnja, na domaćem terenu dočekuju Kustošiju.

Parovi 21. kola: Dinamo II – Solin, Varaždin – Osijek II, Kustošija – Zadar, Hajduk II – Međimurje, Dugopolje – Hrvatski dragovoljac, Lučko – Šibenik, BSK – Sesvete.