Nogomet 10.10.2017. 08:59. Zadnja izmjena: 10.10.2017. 09:01.

Nogomet

3. HNL-ISTOK: Novi posrtaj Međimurja

MEĐIMURJE 0

SLAVIJA        3

Čakovec - SRC Mladost, gledatelja: 100. Sudac: Marko Dergez (Đurđevac). Strijelci: 0:1 Branilović-ag (10), 0:2 Mikić (27), 0:3 Solić (41).

Međimurje: Galoši, Munivrana, Antonović, Branilović, Pajić, Slunjski (46. Sabol), Škvorc, Conjar (46. Tkalčić), Marcijuš, Malenović, Hlišć. Trener Matija Kristić

Odavno nismo Čakovčane gledali igrati u gorem izdanju. Gosti se sigurno ni u snu nisu nadali da će tako lako doći do zaslužene i uvjerljive pobjede. Iz tri napada u prvih 45 minuta greškama domaće brane lako su tri puta postigli pogotke, a u 20. minuti iz slobodnog udarca pogodili stativu, time da su si prvi pogodak domaći zabili sami. U tom dijelu susreta ni napadači se nisu proslavili. Već u 5. minuti Marcijuš nije realizirao dobru priliku, doslovce je loptu dodao gostujućem vrataru. Iza toga u 15. minuti Škvorc sam na 5-6 metara također je propustio 100% priliku, a u 22. minuti nakon udarca iz kuta ni Branilović nije poentirao. U nastavu susreta i dalje slabo od strane domaćih koji su mogli rezultatski bolje proći da su iskoristili bar neku od brojnih prilika. U 86. minuti zbog drugog žutog kartona "pocrvenili" su Sabol i H. Ančurovski.

Ostali rezultati: Marsonia - Čepin 1:2, Croatia Đakovo - Osijek 1:2, Koprivnica - Belišće 3:1, Bjelovar - Varteks 0:0, Oriolik - Vukovar 1991 0:0, Slavonija - Mladost 2:1, BSK - Bedem 2:3.

PAROVI 9. KOLA (15 sati): Bedem - Marsonia, Slavija - BSK, Ždralovi: Mladost - Međimurje, Vukovar 1991 - Slavonija, Varteks - Oriolik, Belišće - Bjelovar, Osijek - Koprivnica, Čepin - Croatia Đakovo.