Nogomet 22.03.2018. 07:04. Zadnja izmjena: 22.03.2018. 07:10.

17. kolo

3. HNL-ISTOK: Pobjeda Međimurja u teškim uvjetima

MEĐIMURJE 4

BJELOVAR 0

Čakovec - SRC Mladost, gledatelja oko 100. Sudac Mario Pavličević (Zbelava). Strijelci: 1:0 Munivrana (51), 2:0 Antonović (77), 3:0 Marcijuš (85), 4:0 Ptiček (90).

Međimurje: Galoši, Munivrana, Brcković, Antonović, Pajić, Ptiček, Režić, Marcijuš (89. Malenović), Tkalčić, Škvorc (74. Patafta), Šarić (72. Hlišć). Trener Matija Kristić

Nakon što je neposredno prije početka utakmice odlučeno da se može odigrati, igrana je po teškom terenu i kiši tijekom svih 90 minuta, a Čakovčani su bili ti koji su se na kraju opravdano veselili pobjedi. U prvom poluvremenu više inicijative domaćih, međutim bez pravih prilika za pogodak i udarca na gol s obje stane. U drugom dijelu druga priča, sve u znaku domaćih. U 51. minuti Munivrana je odličnim udarcem s 20-ak metara neobranjivo postigao efektan pogodak za domaće, odmah iza toga i Škvorc je bio u prilici povećati vodstvo, Lebović je dobro intervenirao. Jedinu priliku tijekom cijelog susreta i to onu za izjednačujući pogodak nije u 61. minuti iskoristio Ostrman, Galoši je odlično intervenirao.

Do kraja susreta domaći su iskoristili inicijativu i prvo je nakon udarca iz kuta Antonović bio precizan, iza toga na dodavanje Hlišća treći je pogodak postigao Marcijuš. Golijadu je u 90. minuti zaključio Ptiček, također je bio preciozan nakon udarca iz kuta, a nakon dodavanja Malenovića u 90. minuti Tkalčić je pogodio stativu, za na kraju opravdano i veliko veselje domaćih.

Ostali rezultati 17. kola: Varteks - Marsonia 0:3, Vukovar 1991 - Belišće 1:2, Mladost - Osijek 1:2, Slavija - Čepin 1:1, Bedem - Croatia Đakovo 3:0, BSK - Koprivnica 2:1, Slavonija - Oriolik 0:2.

PAROVI 18. KOLA: Marsonia - Slavonija, subota (15:30): Oriolik - Međimurje, Bjelovar - BSK, Koprivnica - Bedem, Croatia Đakovo - Slavija, Čepin - Mladost, Osijek - Vukovar 1991 - Belišće - Varteks.