Nogomet 05.09.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:32.

CENTROMETAL – VARTEKS 3:2 (0:2)

MACINEC – Igralište Centrometala. Gledatelja: 200. Sudac: Pavličević. Strijelci: 0:1 Puclin (22), 0:2 Kolarić (35), 1:2 Dumančić (53), 2:2 Vibovec (60), 3:2 Dombaj (89).

CENTROMETAL: Petković, Novak, Bogović, Bratković, Martan, Dumančić, Vibovec, Bačan, Zavrtnik (79. Dombaj),Logožar, Milak (72. Majcen). Trener: Dragutin Naranđa.

Borbenost i htijenje domaćina, posebno u drugom dijelu susreta i te kako se je na kraju isplatilo, trebalo je imati u takvim prilikama i sportske sreće pa na kraju očekivana pobjeda.

Uprvih 45 minuta igre nije međutim tako izgledalo, gosti su iskoristili svoje prilike i poluvrijeme završili uvjerljivim vodstvom, domaći svoje prilike nisu. U drugom poluvremenu preokret, domaći su zaigrali vrlo dobro, napadački i efikasno pa su za sedam minuta, u 53.i 60.minuti poravnali ishod, a minutu pred kraj susreta preko Dombaja postigli i pobjedonosni pogodak za veliko veselje na igralištu među igračima i stručnim stožerom i van igrališta među brojnim gledateljima.