Nogomet 07.11.2017. 13:35. Zadnja izmjena: 07.11.2017. 13:36.

3. HNL

GOLIJADA MEĐIMURJA Čakovčani uvjerljivi u susretu s Belišćem

MEĐIMURJE   6

BELIŠĆE         0

Čakovec - SRD Mladost, gledatelja 100. Sudac. Ivan Starčević (Bjelovar). Strijelci: 1:0 Škvorc (12), 2:0 Škvorc (54), 3:0 Munivrana (56), 4:0 Marcijuš (70), 5:0 Režić (78, 11 m), 6:0 Malenović (90).

Međimurje: Galoši, Munivrana, P. Šimunić (67. Malenović), Antonović, Pajić, Branilović, Režić, Sabol (78. Šarić), Škvorc (81. J. Šimunić), Conjar, Marcijuš. Trener Matija Kristić

Nakon uvjerljive pobjede protekle nedjelje u Varaždinu Čakovčani su bili uvjerljivi i u susretu s Belišćem, postigli su čak šest, a mogli ako se sve zbroji još toliko pogodaka. Posebno se to odnosi na šanse u prvih 45 minuta. U 12. minuti na dodavanje Pajića Škvorc je postigao glavom vodeći pogodak. Do kraja poluvremena inicijativa i šanse domaćih koje nisu realizirali. Drugi dio susreta počeo je neiskorištenom prilikom P. Šimunića u 47. minuti, da bi u 54. minuti Škvorc na dodavanje Pajića efektno poentirao za svoj drugi pogodak. Odmah iza toga efektan strijelac bio je i Munivrana, ponovo je dodavač bio mladi Pajić, a Galoši je odlično intervenirao u 62. kada je iskusni Ratković imao 100% priliku. Jer iza toga je u 64. minuti Sabol propustio postići četvrti pogodak za domaće, ali iskupio se u 70. minuti kao dodavač Marcijušu koji je također postigao vrlo efektan pogodak. Peti pogodak za domaće postigao je kapetan Režić iz opravdano suđenog kaznenog udarca nakon što je Škvorc nepropisno zaustavljen u kaznenom prostoru. U posljednjoj minuti uvjerljivu pobjedu „začinio“ je mladi Karlo Malenović. Utakmica je inače bila izuzetno fer, bez kartona.

Ostali rezultati: Marsonia - Koprivnica 2:0, Bjelovar - Croatia Đakovo 3:0, Oriolik - Čepin 2:0, Slavonija - Osijek 1:0, BSK - Varteks 1:0, Bedem - Vukovar 1991 2:1, Slavija - Mladost 2:2.

PAROVI 13. KOLA (14 sati): Mladost - Marsonia, Vukovar 1991 - Slavija, Varteks - Bedem, Belišće - BSK, subota: Osijek - Međimurje, Čepin - Slavonija, Croatia Đakovo - Oriolik, Koprivnica - Bjelovar.