Nogomet 10.04.2018. 22:28. Zadnja izmjena: 10.04.2018. 22:28.

Nogomet

HRVATSKI KUP (ŽENE): Čakovčanke u završnici

Graničar - K. Zrinski  1:3

Pleternica - igralište Slavije. Gledatelja: 120. Sutkinja: Kristina Veljačić (Čurlovac). Strijelci: 1:0 Balatinec (8), 1:1 Cicijelj (20), 1:2 Cicijelj (30), 1:3 Bakač (74).

Katarina Zrinski: Samardžija, Kušteljega, Brežni, Tkalec, Cicijelj, Đula (82. Novak), Vurušić (88. Đuran), Bakač, Kelemen (72. Lovrenčić), Zadravec, Klarić. Trener Neven Kreslin

U zaostalom susretu Kupa HNS-a Čakovčanke su došle do zaslužene pobjede i osigurale daljnji nastup u završnici. Domaće, igračice Graničara Đurđevac rano su iz slobodnog udarca došle u vodstvo greškom vratarke Samardžije što je s njihove strane do kraja utakmice bilo uglavnom sve. Do kraja prvog poluvremena s dva pogotka Perice Cicijelj Čakovčanke su preokrenule rezultat i iza toga do 90. minute imale inicijativu i nekoliko neiskorištenih prilika za uvjerljivije vodstvo. Jednu od izglednih prilika u 74. minuti iskoristila je najmlađa igračica u redovima čakovečke ekipe Dijana Bakač i riješila pitanje zasluženog pobjednika. • U subotu se nastavlja prvenstvena sezona, Čakovčanke su u Novom Selu Rok domaćini ekipi Neretve iz Metkovića.