Nogomet 19.12.2016. 07:46. Zadnja izmjena: 19.12.2016. 07:46.

Nafta Lendava

Mladi iz nogometne škole Međimurje/Čakovec osvojili prvo mjesto na dvoranskom turniru u Lendavi

Nogometni klub Nafta Lendava iz susjedne Slovenije uspješno je organizirao dvodnevni međunarodni dvoranski turnir mladih (U-15, U-13, U-11 i U-9) na kojem su sudjelovale ekipe mladih iz Mađarske, Hrvatske i Slovenije, među njima i ekipa mladih kategorije (U-11) Nogometne škole Međimurje/Čakovec koja je na kraju osvojila 1. mjesto, pehar i posebno priznanje organizatora dok je igrač Sven Lesjak proglašen najboljim igračem turnira.

Bez problema mladi su Čakovčani stigli do polufinala gdje su pobijedili vršnjake NK Varteksa Varaždin, iza toga u finalu su bili bolji i od mađarskog Zalaegersega. U oba susreta nisu primili pogodak, a pod vodstvom trenera Karla Kosalca uspjeh i 1. mjesto ide „na adresu“ sljedećeg sastava: Vito Hozjan, Roko Domjanić, Luka Rodek, Niko Farkaš, Roko Petrinović, Matej Dobša, Ivano Rodek, Jakov Pejanović, Jakov Novinščak i Sven Lesjak. Na turniru je igrao i drugi sastav NŠ-e Međimurje/Čakovec (r.2007.godine i mlađi) koji je na kraju osvojio 6. mjesto.