Nogomet 04.04.2018. 06:47. Zadnja izmjena: 04.04.2018. 06:50.

Nogomet

Nogometaši Međimurja bolji protiv Slavonije u utakmici na rubu regularnih uvjeta

MEĐIMURJE            2

SLAVONIJA             0

Čakovec - stadion Mladosti. Gledatelja: 50. Sudac: Lučano Blašković (Koprivnica). Strijelci: 1:0 Tkalčić (12), 2:0 Škvorc (90, 11 m).

Međimurje: Galoši, Pajić, Ptiček, Režić, Hlišć, Patafta, Marcijuš (78. Brcković), Tkalčić, Škvorc, Šarić, Malenović. Trener Matija Kristić

Utakmica odigrana po izuzetno teškom terenu, kiši koja je lijevala tijekom svih 90 minuta, bila je to utakmica na rubu regularnih uvjeta. U kojoj su se nekompletni domaćini bez Antonovića i Munivrane bolje snaši i na kraju zasluženo slavili. Već u 12. minuti Igor Tkalčić se najbolje snašao u gostujućem petercu i uz pomoć gostujućeg igrača loptu ugurao u mrežu vratara Vasića. Tkalčić je iza toga dva puta dobro intervenirao, u 18. minuti nakon udarca Šarića i iza toga prilikom dobro izvedenog slobodnog udarca Režića.

Početkom drugog poluvremena u 49. minuti pogriješio je domaći vratar Galoši, a priliku izjednačiti rezultat nije iskoristio Majstorović prilikom izvođenja opravdano suđenog kaznenog udarca, Galoši se iskupio odličnom obranom. Nakon što je u 56. minuti Marcijuš malo zakasnio na dobro dodanu loptu, do kraja susreta izjednačeno, bez prilika za pogodak. A onda je u prvoj minuti sudačke nadoknade Vasić nepropisno zaustavio Škvorca koji je sam realizirao opravdano suđeni kazneni udarac za veliko veselje na igralištu i među malobrojnim hrabrim gledateljima koji su imali hrabrosti biti po lošim vremenskim uvjetima sudionici susreta.

Ostali rezultati 19. kola: Belišće - Marsonia 1:1, Vukovar 1991 - Čepin 1:1, Mladost - Croatia Đakovo 2:1, Slavija - Koprivnica 0:1, Bedem - Bjelovar 3:1, BSK - Oriolik 1:1.

PAROVI 20. KOLA (subota, 7.4., 16:30): Marsonia - Međimurje, Slavonija - BSK, Oriolik - Bedem, Bjelovar - Slavija, Koprivnica - Mladost, Croatia Đakovo - Vukovar 1991, Čepin - Varteks, Osijek - Belišće.