Nogomet 29.03.2018. 09:00. Zadnja izmjena: 29.03.2018. 09:07.

Treća nogometna liga - istok

Nogometaši Međimurja u Koprivnici odigrali neriješeno

KOPRIVNICA – MEĐIMURJE 1:1 (1:0)

KOPRIVNICA – Gradski stadion. Gledatelja: 150. Sudac: Filip Hirš (Varaždin). Strijelci: 1:0 Čakarić (44), 1.1 Režić (64).

MEĐIMURJE: Galoši, Munivrna, Antonović (76. Šarić), Pajić, Ptiček, Režić, Hlišć (86. Sabol), Patafta (56.Tkalčić), Marcijuš, Škvorc, Malenović. Trener: Matija Kristić.

Čakovčani su i nakon treće utakmice nastavka prvenstva neporaženi. U Koprivnici na utakmici koja je prije toga dva puta odgađana zbog loših vremenskih uvjeta bili su bliže pobjedi, međutim na kraju kada se sve zbroji moraju biti zadovoljni konačnim ishodom. U prvom su poluvremenu domaći nametnuli oštar ritam, imali su više inicijative, a minutu prije kraja postigli i vodeći pogodak.

U drugih 45 minuta obratno. Čakovčani su diktirali tempo, imali nekoliko vrlo izglednih prilika koje nisu iskoristili Tkalčić, Škvorc i Šarić, domaći vratar je nekoliko puta odličnim intervencijama spriječio najgore, a izjednačujući pogodak postigao je efektnim udarcem glavom Režić nakon udarca iz kuta. Kada se je očekivao kraj utakmice, u sudačkoj nadoknadi domaći nisu iskoristili 100% priliku postići pobjedonosni pogodak pa je susret završen bez pobjednika.

3. HNL-ISTOK: Važna i uvjerljiva pobjeda Čakovčana na gostovanju