Nogomet 02.05.2016. 12:15. Zadnja izmjena: 02.05.2016. 12:24.

Polufinale kupa

Nogometašice Katarine Zrinski izgubile od Splićanki

KATARINA ZRINSKI - SPLIT 0:6 (0:4)

MIHOVLJAN – Igralište Slobode. Gledatelja: 50. Sutkinja: Kristina Veljačić (Čurlovac). Pomoćnici: Tomić i Pervan. Strijelci: 0:1 Stanić (21), 0:2 Lubina (28), 0:3 Valušek (39), 0:4 Stanić (43), 0:5 Bojčić (58), 0:6 Valušek (81).

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Mikolaj (59. Kelemen), Kušteljega, Krog, Vurušić (61. Vugrinec), Kovačić, Zadravec (59. Novak), Sirotković (75. Vuković), Horvat, Đula, Brežni. Trener: Mladen Kuček.

Očekivana, uvjerljiva pobjeda kvalitetnog i ujednačenog sastava Splićanki. Tijekom svih 90 minuta imale su inicijativu, još nekoliko neiskorištenih prilika za gol. Domaće su se uglavnom branile, u prvom poluvremenu imale su jednu priliku za bolji rezultat, a u drugom su iz slobodnog udarca pogodile prečku. Premalo za bolji rezultatski učinak i dojam.