Nogomet 15.02.2016. 09:59. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:29.

Prijateljska nogometna utakmica

Novo Selo Rok: Omladinac - Zavrč (juniori) 4:2

Novo Selo Rok – Stadion Omladinca. Gledatelja: 100. Sudac: Jadran Kukovec (Čakovec).Strijelci: 1:0 Skoliber (11), 1:1 Potočnik (16), 1:2 Solomon (42), 2:2 Skoliber (53), 3:2 Jurinec (56), 4:2 Skoliber (73).

Omladinac: Murk, Goričanec, Vugrinec, Lukman, Reich, Sermek, Jurkić, Mikulaj, Kopasić, Skoliber, Jurinec (još su igrali: Križaić, Vuković, Horvat, Lesjak). Trener: Denis Ratajec.

Iako se igralo 90 minuta po kiši i na teškom terenu, zanimljiv i koristan susret za obje ekipe. Nakon što su igrači mladog, juniorskog sastava slovenskog prvoligaša propustili u 8. minuti priliku za vodstvo, u 11. minuti najbolji pojedinac susreta Roberto Skoliber postigao je preciznim udarcem s 18 metara vodeći pogodak za domaće. Imali su domaći do kraja poluvremena još dvije, tri prilike, nisu ih iskoristili, gosti pak svoje jesu i poluvrijeme završili vodstvom. Prvu nakon dobre i brze akcije Potočnik u 16., a drugu Solomon preciznim udarcem s 20-ak metara. Početkom 2. poluvremena također preciznim udarcem nakon dobre akcije izjednačio je rezultat Skoliber, efektnu je akciju trećim pogotkom završio Jurinec, a četvrti i svoj treći pogodak u 73. minuti postigao je ponovo Skoliber. U drugom poluvremenu mladi Zavrča nisu više bili toliko opasni pa je pobjeda domaćih više nego zaslužena.