Nogomet 18.02.2016. 17:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:29.

Pobjeda - Međimurje 1:9

Pobjeda - Međimurje 1:9 (0:5)

GORNJI HRAŠĆAN – Igralište Pobjede. Gledatelja: 100. Sudac: Žganec (Čakovec). Strijelci: 0:1 Sambolec (3), 0:2 L. Vuk (14), 0:3 L. Vuk (19), 0:4 Petrović (23), 0:5 Petrović (32), 0:6 PETROVIĆ (48), 0:7 Hranilović (49), 0:8 Sambolec (54), 0:9 Petrović (62), 1:9 Celinger (85).

POBJEDA: Senčar, Hižman, Kocijan, Horvat, Celinger, Ladić, Thes, Škvorc, Novak, Bistrović, Golub (još su igrali: Pintarić i Kozina). Trener. Radovan Horvat.

MEĐIMURJE: D. Šafarić, Sambolec, Režić, Hranilović, Šimunić, N. Šafarić, Golik, Šimek, Petrović, Marcijuš, L. Vuk (još su igrali: Jesenović, Kristić, Branilović, Mesarić, Ujlaki, Hlapčić, Malenović, Kočila). Trener: Mario Kovačević.

Rezultat je najbolji pokazatelj „događanja“ na terenu županijskog ligaša u Gornjem Hrašćanu. Čakovčani su dominirali svih 90 minuta, dobro su se rastrčali, igrali odgovorno i ozbiljno, a nakon što su postigli devet, mogli su realizirati još koji pogodak. Domaći su imali jednu priliku za bolji rezultat u prvom poluvremenu, a „počasni“ su pogodak postigli pet minuta pred kraj susreta nakon što je Jesenović obranio kazneni udarac Celingeru, a ovaj je ipak odbijenu loptu „poslao“ u mrežu.