Nogomet 09.08.2017. 08:10. Zadnja izmjena: 09.08.2017. 08:30.

Memorijalni turnir Golubić – Bobičanec

Pobjednici malonogometnog turnira u Sivici ŠN Zelenko i Cvjetna ulica

Nedavno je u Sivici odigran tradicionalni memorijalni malonogometni turnir Golubić – Bobičanec. U subotu je glavna atrakcija bio vol na ražnju, a igrao se turnir za mlađe kategorije U10 u kojem su sudjelovale četiri ekipe: NŠ Nogometaš 13 (Podturen - Sivica), NK Omladinac (Novo Selo Rok), ŠN Sveti Juraj na Bregu i ŠN Zelenko – Dinamo (Novakovec – Domašinec). Prvo mjesto osvojila je ekipa ŠN Zelenko, drugo mjesto domaćini NŠ Nogometaš 13, treće NŠ Sveti Juraj na Bregu, dok je četvrti bio NK Omladinac. Najbolje ekipe bile su nagrađene sendvičima i pićem te peharima i medaljama.

U nedjelju je odigran turnir med vulicami na kojem je sudjelovalo sedam ekipa: Glavna, Cvjetna, Donji Kraj, Legende Celinske, Berečki, Vrčak i DVD Sivica. Na kraju je prvo mjesto zauzela ekipa Cvjetne ulice, drugo ekipa Donji Kraj koja je spoj Sportske, Duge i Mirogojske ulice, treće mjesto osigurala je ekipa Vrčak, dok je Glavna zauzela 4. mjesto. Za najboljeg vratara proglašen je Damir Srpak, igrač Cvjetne, za najboljeg igrača Simon Tkalec, a najbolji strijelac bio je Dario Ivanuša. Svi oni, kao i najbolje ekipe, primili su nagrade organizatora.