Nogomet 18.04.2016. 13:50. Zadnja izmjena: 18.04.2016. 13:52.

Treća nogometna liga - istok

Pobjednička serija NK-a "Međimurje": dva pogotka protiv NK-a "Vukovar 1991"

VUKOVAR 1991 – MEĐIMURJE 0:2

VUKOVAR – Gradski stadion. Gledatelja: 200. Sudac: Ivan Matić (Virovitica). Strijelci:0:1 Lovrić (29 – autogol), 0:2 Petrović (64).

MEĐIMURJE: D. Šafarić, Branilović, Režić, Kristić, Šimunić (66.Sambolec), Golik, Šimek, N. Šafarić, Vuk, Marcijuš (74. Mesarić), Petrović. Trener: Mario Kovačević.

Nastavak pobjedničke serije Čakovčana, ovaj puta uspjeh su zabilježili u Vukovaru. Kad se zna da su gostovali kod kvalitetnog i za igru raspoloženog protivnika pobjeda dvostruko vrijedi. Cijeli su susret imali inicijativu, dominirali su i imali više prilika za pogodak od motiviranih domaćina. Prvi su pogodak postigli u 29.minuti, točnije bio je to autogol domaćeg igrača Lovrića koji je udarac mladog Vuka skrenuo u vlastitu mrežu. Drugi pogodak postigao je Toni Petrović u 64.minuti na centaršut Vuka. Oba su spomenuta igrača imali još po priliku postići pogodak: jednom su Čakovčani pogodili stativu, a iskusni Nikola Šafarić je iz slobodnog udarca također opasno ugrozio vrata domaćina koji svoje prilike za pogodak nisu iskoristili u 73.i 80.minuti - oba je puta vratar Šafarić vrlo dobro intervenirao.

U subotu Čakovčane koji su i dalje na vodećoj pozicije čeka lokalni derbi sa „susjedima“ iz Varaždina (SRC Mladost 16,30 sati). Najavljuje se nastavak pobjedničkog niza.