Nogomet 03.08.2020. 09:54. Zadnja izmjena: 03.08.2020. 09:58.

Poraz Međimurja u prijateljskoj utakmici protiv Dubrave TIM Kabel

• Sudac: Patrik Kolarić (Strahoninec). Pomoćnici: Felker i Žganec.
  • Strijelci: 1:0 Marcijuš (16), 1:1 Đaferović (68), 1:2 Mudražija (88)

NK MEĐIMURJE: Jesenović, Hranilović, Mamić, Vidović, Tomašković, Radošević, Špoljarić, Brcković, Hajdinjak, Igrec, Marciuš još su igrali Bulić, Radiković, Bacinger, Gulin, Antanasković, Jakušak, Hlišć, Zanjko,Mohenski, Havelka, Petrinec, Mijić, Regvar, Đurak. Trener: Goran Vincetić.

DUBRAVA TIM KABEL: Mustapić, Musa, Jurić, Kelemen, Pablo, Ben, Kauclarić, Šugić, Ljubanović, Korca, Marić još su igrali Idana, Čibarić, Domgjonoj, Juranović, Modri, Boršić, Mlinarić, Brbljinović, Đaferović, Maretic. Trener: Goran Gajzler.

Poraz Međimurja u pripremnoj utakmici protiv drugoligaša Dubrave TIM Kabel rezultatom 1:2. U prvom poluvremenu domaćin je bio bolji te poveo pogotkom Marcijuša u 16. minuti dok Hranilović nije iskoristio najstrožu kaznu u 39. minuti. U nastavku gosti poravnavaju pogotkom Đaferovića u 68. minuti. Dvije minute prije kraja utakmice Mudražija pogotkom preokreće rezultat i donosi svojoj ekipi pobjedu.