Nogomet 26.09.2016. 08:36. Zadnja izmjena: 26.09.2016. 08:37.

III. HNL - istok

Poraz NK-a Međimurje od novog trećeligaša, NK-a Bedem

BEDEM – MEĐIMURJE 3 : 0 (2 : 0)

IVANKOVO – Igralište Bedema. Gledatelja: 200. Sudac. Đogaš (Sl. Brod). Strijelci: 1:0 Vuko (1), 2:0 Borko (18), 3:0 Varažić (59).

MEĐIMURJE: Šafarić, Branilović, Kristić, Kčira, Šimunić, Golik, Čorić (63. Pajić), Hranilović, Erić, Ivanović, Marcijuš (86. Pintarić). Trener: Mario Kovačević.

Nakon što su u 22 susreta (16 pobjeda i 6 neriješenih ishoda) bili neporaženi, na gostovanju u Ivankovu kod novog trećeligaša - Bedema - Čakovčani su uvjerljivo poraženi. Bio je vidljiv umor od stalnog igranja srijedom i subotom, domaći su igrali čvrsto, beskompromisno i takva igra donijela im je pobjedu.

Već u 18. minuti imali su uvjerljivo vodstvo, šteta da sudac u 20. minuti nije dosudio očigledan kazneni udarac na Ivanoviću, susret bi sigurno bio iza toga neizvjesniji. U 59. minuti domaći su postigli i treći pogodak i već tada riješili pitanje pobjednika. Mogli su, međutim, Čakovčani i kod toga rezultata bolje proći da se Erić u čak 3 dobre situacije bolje snašao i bolje reagirao.

Već u srijedu (28. rujna) Čakovčani nastavljaju igranje, gostuju u Novom Selu Rok i igraju utakmicu 1/8 finala Kupa MNS-a s tamošnjim Omladincem, a u subotu (01.10.) su domaćini (SRC Mladost, 16 sati) momčadi Koprivnice.