Nogomet 19.02.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:02.

PRIJATELJSKA NOGOMETNA UTAKMICA: MEĐIMURJE – BSK 6:2

MEĐIMURJE – BSK 6:2 /2:1/

ČAKOVEC – NOĆNA UTAKMICA – Pomoćno igralište Mladosti. Gledatelja: 20. Sudac: Kolarić. Pomoćnici: Horvat i Šupljika (svi Čakovec). Strijelci: 0:1 Mavriček (1), 1:1Golik (18 – 11 m), 2:1 Stojkov (43), 2:2 V. Škvorc (53 – 11 m), 3:2 Dodlek (57), 4:2 L. Vuk (63), 5:2 Mesarić (80), 6:2 L. Vuk (90).

MEĐIMURJE: Valentić, Karlovčec, Hranilović, Branilović, Šimunić, Golik, Vuković, Pintarić, Stojkov, Marcijuš, Dodlek (još su igrali: Šarić, Horvat, Kamenić, G. Vuk, Kristić, L. Vuk, Novko). Trener: M. Kovačević.

BSK: Magdalenić, Vitez, M. Buhin, F. Buhin, Kolarić, D. Škvorc, V. Škvorc, Kerovec, Kaniški, D. Mavriček, Strniščak /još igrao: L. Mavriček). Trener: D. Mavriček.

Čakovčani, ovaj puta u gotovo kompletnom sastavu su zabilježili visoku pobjedu, sigurni smo međutim da stručni stožer nije bio zadovoljan njihovom igrom i ostalim što ide uz to. Primili su pogodak nepotrebno već u 25.sekundi, kasnije su gosti početkom drugog poluvremena iz drugog opasnijeg napada postigli još jedan iz opravdano suđenog kaznenog udarca. Oba je puta domaća spora obrana „zaspala“. Domaći su imali inicijativu tijekom svih 90 minuta, postigli su i 5 golova /dva nakon prekida/, imali su još 2-3 prilike postići gol, previše su međutim komplicirali i griješili za prolaznu ocjenu i bolji utisak. Jer za protivnika su imali člana 1.ŽNL-e koji još nije dovoljno spreman, a nastupio je sa svega 11 igrača s tek jednom zamjenom.