Nogomet 15.02.2016. 09:38. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:29.

Pobjeda NK Međimurja

Prijateljska nogometna utakmica: Slaven Belupo B - Međimurje

SLAVEN BELUPO B – MEĐIMURJE 1:4 (0:3)
KOPRIVNICA – Gradski stadion-umjetna trava. Gledatelja: 50. Sudac:Vugrinec /Sv. Đurđ/ Strijelci: 0:1 Režić (5), 0:2 Sambolec (16), 0:3 Hranilović (27), 0:4 Pintarić (66), 1.4 Pivačić (82).
MEĐIMURJE. D. Šafarić, Režić, Sambolec, Hranilović, Šimunić,Šimek, N. Šafarić, Golik, L. Vuk, Marcijuš, Ujlaki (još su igrali: Jesenović, Branilović, G. Vuk, Hlapčić, Malenović, Kočila i Pintarić). Trener: Mario Kovačević.

Čakovčani nastavljaju s uspješnim igrama na pripremnim utakmicama. S B sastavom koprivničkog prvoligaša dileme oko pobjednika nije bilo. Uz stalnu inicijativu tijekom svih 90 minuta sve je riješeno već u 1.poluvremenu kada su Čakovčani postigli 3 pogotka, a mogli su i koji više. U 2.poluvremenu igrao je mladi sastav u 66. minuti povećano je vodstvo na 4:0 koje su domaći u finišu ipak „počasnim pogotkom“ uspjeli smanjiti. Ne i ugroziti uvjerljivu pobjedu i dojam o dobroj igri kompletnog čakovečkog sastava.