Nogomet 30.03.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 25.02.2016. 13:03.

PRVA LIGA NOGOMETAŠICE: Poraz Trnave, pobjeda K.Zrinski

KATARINA ZRINSKI – PREGRADA 3:2

MIHOVLJAN – Igralište Slobode. Gledatelja: 100. Sutkinja: Kristina Veljačić (Čurlovac). Strijelci: 1:0 Antolin /4/, 1:1 Mužar /30-11 m/, 2:1 Antolin /32/, 3:1 Vugrinec /48/, 3:2 Brkić /88/.

KATARINA ZRINSKI:Šoltić, Mikolaj, Đula, Vugrinec, Bakač /59.Perčić/, Kovačić,Zadravec, Sirotković, Horvat, Antolin /85. Keleminec/, Brežni. Trener: Mladen Kuček.

Važna i zaslužena pobjeda dobro motiviranih i borbenih Čakovčanki. To im se je već na početku susreta isplatilo, raspoložena Damjana Antolin postigla je vodeći pogodak već u 4.minuti. Nakon što su gošće poravnale rezultat iz kaznenog udarca (??) Antolin je postigla i svoj drugi, vodeći pogodak, a početkom drugog poluvremena Ivona Vugrinec je trećim pogotkom najavila konačni uspjeh. Do 88. minute Čakovčanke su pametnom igrom kontrolirale rezultat i šteta je da su u 88.minuti primile drugi pogodak. Za nešto više gošće nisu imale vremena i mogućnosti pa je slavlje oko zaslužene i važne pobjede moglo početi.

J.Freiler

Težak poraz kod lidera

OSIJEK 8

TRNAVA 0

Osijek Stadion Gradski vrt. Gledatelja 100. Sudac: Matić.

Strijelci: 1:0 Franić (11 ag), 2:0 Andrlić (15), 3:0 Joščak ( 20), 4:0 Lojna (53), 5:0 Balić ( 71), 6:0 Balić ( 73), 7:0 Joščak (74), 8:0 Kunštek ( 79).

Trnava: Domjan, Klarić, Herman, Radmanović, Markan, Horvat, Videc, Korpar, Franić, Pandur Ana. Trener: Nikola Martan.

Protiv lidera prvenstva desetkovana Trnava doživjela je težak poraz. Tri pogotka u prvome te pet u nastavku je rezime utakmice.