Nogomet 07.09.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:32.

Pušćine i Graničar neriješeni, Zadrugar i Mladost Komet također

PUŠĆINE 2 - GRANIČAR/K 2

Pušćine Igralište NK Pušćine. Gledatelja 100. Sudac: Goran Žganec. Strijelci: 1:0 Ignjić (30), 1:1 Matotek (48), 1:2 Hertelendi (65), 2:2 Levanić (86,11m).

Pušćine: Kolar, Terzić, Katalenić, Bosilj, Mikulec, Levanić, Lesar, Vrbanec, Špicer, Ignjić (od 57. Dovečer), Celinger (57. Težak).

Trener: Dejan Car.

Graničar: Jambres, Mikulan, Horvat, Lončar, Latin, Nađ, Amanović (od 90. Kvakan), Hertelendi, Kos, Matotek, Rebrek (od 74. Andrlon). Trener: Robert Čižmešija.

Susret Pušćina i Graničara završio je bez pobjednika što je prema prikazanome i najrealniji rezultat. Domaćin je poveo u 30. minuti utakmice kada je Ignjić nakon centaršuta Vrbanca pogodio praznu mrežu za vodstvo od 1:0.

Početak nastavka pripao je gostima koji su preko Matoteka u 48. i Hertelendija u 65. minuti preokrenuli rezultat na 1:2. Ipak, u 86. minuti nakon prekršaja nad Mikulcem sudac svira kazneni udarac kojeg u pogodak pretvara Levanić za konačnih 2:2.

ZADRUGAR 1 - MLADOST KOMET 1

Hrastovsko, Igralište Hrastovsko, Gledatelja: 80

Sudac: Kolarić. Strijelci: 0:1 Tišljarić (42.), 1:1 Kolak (56.)

Mladost Komet: Farkaš, Vuković (od 79. Halić), N. Bukal, Balent, A.Vuk, Hladnik (od 62. Golubić), Sabol, Tišljarić, Jambrović, D.Bukal, D. Vuk. Trener: Tomica Šestan.

Nogometaši Mladosti kometa u Hrastovskom u utakmici protiv Zadruga ostvarili su polovičan uspjeh a za potpun sami su si krivi jer su propustili mnogo izglednih prilika. U 42. minuti preložanci su poveli nakon što je Vuković nisko ubacio loptu Tišljarić sa nekoliko metara postiže pogodak. Domaćin poravnava u 56. minuti nakon ubačaja Kolak glavom postiže pogodak. Do kraja još nekolikoneiskorištenih prilika gostiju ali bez pogotka.