Nogomet 06.03.2017. 07:50. Zadnja izmjena: 06.03.2017. 09:42.

Međužupanijska liga

Sloboda Slakovec i Mladost - Komet Prelog odigrali neriješeno

SLOBODA SLAKOVEC – MLADOST/KOMET 3:3 (1:2)

SLAKOVEC – Igralište Hraščica. Gledatelja: 150. Sudac: Dino Kramar (Varaždin). Strijelci: 0:1 Tišljarić (5), 0:2 Hladnik (12), 1:2 Risonjić (27), 2:2 Petek (54), 3:2 Begović (74-11 m), 3:3 Bukal (88‑11 m).

SLOBODA SLAKOVEC: Apostolovski, Posavec, Tkalec, Novak, Cvetković, Katanec, Srnec, Begović, Risonjić, Kukovec, Tkalec (46.Petek). Trener. Zvonimir Smrtić.

MLADOST/KOMET: F.Farkaš, Halić,D. Farkaš, Sraka, Bukal, Hladnik (60. Kraus), Tišljartić, Jambrović (85. Horvat), Baksa, Vuk, Pišpek (71. Rašan). Trener: Dušan Sraka.

Crveni karton: Kraus (Mladost/Komet) 73. minuta.

Lokalni derbi završio je bez pobjednika što je prema viđenome možda i najrealnije. Na početku nije međutim tako izgledalo, gosti su već u 12. minuti imali uvjerljivo 2:0 vodstvo. Oba su pogotka postigli uz „pomoć“ pasivne domaće obrane, a u 14. minuti imali su domaći i sreću kada je Sraka iz daljine prebacio vratara Apostolovskog i pogodio prečku. Nakon toga izjednačena igra do 27. minute kada je Risonjić bio najspretniji i iz gužve nakon prekida postigao pogodak. U drugom poluvremenu domaći su zaigrali bolje pa je to odmah dalo rezultata. Odmah po ulasku u igru Petek je  iskoristio ovaj puta pasivnost gostujuće obrane i postigao izjednačujući pogodak. Od 73. minute domaći su imali i igrača više, zbog 2. žutog kartona pocrvenio je Dejan Kraus, a minutu iza toga Begović je iz opravdano suđenog kaznenog udarca postigao vodeći pogodak. Gosti su također iz kaznenog udarca, koji je nepotrebno skrivio Begović, preko Bukala postigli izjednačujući pogodak te je tim rezultatom utakmica završila.