Nogomet 07.11.2017. 13:27. Zadnja izmjena: 07.11.2017. 13:28.

Nogomet

Teški porazi naših nogometašica u prvoj hrvatskoj nogometnoj ligi

SPLIT          7

TRNAVA      1

Split, Igralište Park mladeži. Gledatelja 50. Sudac: Pejković. Strijelci: 1:0 Rogan (15), 1:1 Videc (20), 2:1 Young (49), 3:1 Dujmović (52), 4:1 Lubina (56), 5:1 Dujmović (70), 6:1 Lubina (78), 7:1 Conjar (90).

TRNAVA: Herman, Dragović (od 67. Cirkvenčić), Bregar, Trstenjak, Videc, Gašparić, Bohnec, Ciglarić, Nagy, Požgaj, Vrančić.

Težak poraz nogometašica Trnave u Splitu. Domaća je ekipa povela u 15. minuti da bi Trnava u 20. minuti poravnala pogotkom Videc. U nastavku domaće su nogometašice postigle još šest pogodaka i ostvarile visoku pobjedu. (Zlatko Premuš)

OSIJEK                        15

KATARINA ZRINSKI     0

OSIJEK – Stadion Osijeka. Gledatelja: 100. Sudac: Plantarić (Darda). Strijelci: Andrlić 7, Kunštek 2, Lojla 2, Balić,Maltarić, Gulent i Čaić po 1 Osijek.

KATARINA ZRINSKI: Šoltić, Petrinović, Lovrenčić, Kušteljega, Mikolaj, Đula, Vurušić, Zadravec, Horvat, Đuran, Kelemen. Trener: Neven Kreslin.

Državne prvakinje bile su prejaki protivnik za Čakovčanke koje su u Osijek doputovale u nekompletnom sastavu, sa svega 11 igračica. Rezultat je najbolji pokazatelj događanja, mogle su domaće i uvjerljivije pobijediti. Čakovčankama ostaje da se nadaju boljem rezultatu u Novom Selu Rok kada ugošćuju splitski Marjan. (jf)