Nogomet 02.08.2016. 13:36. Zadnja izmjena: 02.08.2016. 13:53.

Pobjednik i organizator NK Međimurje

Trokut turnir Međimurje 2016. odigran je na SRC-u Mladost u Čakovcu

Čakovečki trećeligaš NK Međimurje, aktualni prvak 3. HNL-e – istok vrlo je dobro organizirao međunarodni Trokut turnir Međimurje 2016. na kojem su uz njih kao domaćine sudjelovali i nogometaši slovenskog drugoligaša NK-a Zavrč i mađarskog trećeligaša NK-a Heviz, a kojeg je na kraju bio i zasluženi pobjednik.

R e z u l t a t i:

ZAVRČ – HEVIZ 1:0

ČAKOVEC – SRC Mladost. Gledatelja: 100. Sudac: Igor Križarić (Čakovec). Strijelac: 1:0 Zorko /40/.

ZAVRČ: Domjan, N. Prahić, L. Prahić, Lončarić, Kukec, Cvek, Monjac, Matjašić, Marciuš, Zorko, Ptiček (još igro:Cvilko). Trener: Želimir Orehovec.

HEVIZ: Janusa, Bolla, Majaor, Toth, Racz, Szpeter, Szanti,Toth, Nedelko, Pelareczki, Palfi (još su igrali:Hajdar, Czibor, Kovacs, Komaromi). Trener: Tibor Szekelt.

Inicijativu svih 45 minuta imali su igrači slovenskog drugoligaša, od 3 vrlo izgledne prilike za pogodak njihov ponajbolji igrač Zorko iskoristio je jednu što je bilo dovoljno za zasluženu pobjedu.

MEĐIMURJE – ZAVRČ 2:0

ČAKOVEC – SRC Mladost. Sudac: Patrik Kolarić (Čakovec). Strijelci: 1:0 Ivanović (7), 2:0 Ivanović (14).

MEĐIMURJE: Šafarić, Pajić, Branilović, Kristić, Golik, Hranilović, Šimunić, Šimek, Čorić, Marcijuš, Ivanović (još su igrali: J. Mesarić, Dežđek, Pintarić, Bošnjak). Trener: Mario Kovačević.

ZAVRČ:Domjan, N. Prahić, Lončarić, Kukec, Cvek, Monjac, Matjašić, Marciuš, Zorko, Ptiček, Potočnik (još su igrali: Bulić, L. Prahić, Panikvar, Strarčić, Cvilko). Trener: Želimir Orehovec.

Zasluženog pobjednika susreta Čakovčani su riješili već do 14. minute s dva efektna pogotka Luke Ivanovića. Do kraja susreta i dalje njihova inicijativa, dobro su kontrolirali igru i rezultat. U 32. minuti jedina prava prilika gostiju, Marciuša je u realizaciji dobrom intervencijom „spriječio“ Šafarić.

HEVIZ – MEĐIMURJE 0:1

ČAKOVEC – SRC Mladost. Gledatelja: 100. Sudac: Marko Đurđek (Čakovec). Strijelac: 0:1 Dežđek (35).

HEVIZ: Janisa, Komaromi, Szabo, Major, Racz, P. Palfi, Szipeter, Szanti, Kovacs, Polareczki, Toth (još su igrali: Bolla, Hajdar, Nedelko, Damina, Giber, Czibor, D.Palfi). Trener: Tibor Szekelt.

MEĐIMURJE: Šafarić, Pajić, Branilović, Kristić, Golik, Hranilović, Dežđek, Pintarić, Čorić, Marcijuš, Ivanović (još su igrali: Mihalić, J. Mesarić, Bošnjak, A. Balent).Trener. Mario Kovačević.

Izjednačenih 45 minuta bez pravih prilika za pogodak, pobjednika je riješio mladi Roberto Dežđek pogotkom iz gužve.

REDOSLIJED: Međimurje 6, Zavrč 3, Heviz 0 bodova.