Nogomet 19.11.2015. 00:00. Zadnja izmjena: 24.02.2016. 13:31.

ZAVRŠNICA HRVATSKOG NOGOMETNOG KUPA – KADETI 1/8 FINALA SKUPINA - A

MEĐIMURJE – LOKOMOTIVA 0:3 (0:2)

ČAKOVEC – Pomoćno igralište SRC-a Mladosti. Gledatelja: 50. Sudac: Ivan Župan (Bjelovar). Strijelci: 0:1 Zekić (9), 0:2 Skansi (15), 0:3 (Sučić (73).

MEĐIMURJE: Bezek, Mesarić, Filipović, Ovčar, Horvat, Farkaš (55. Đaković), Dežđek, Radiković, Bašek, Kolenić (58. Zrna), Marčec. Trener: Zvonimir Panić.
LOKOMOTIVA: Kraljević, Lagundžić, Vučemilović, Brezina (50. Đusi),Nikolić, Antonović, Zekić (Sučić), Darojković, Skansi (41.Pavlic), Špoljarić (50. Jakšić), Aliaj (41. Gale). Trener: Stjepan Deverić.

Fizički jači i bolje pripremljeni sastav „lokosa“ lako je došao do apsolutno zaslužene pobjede. Tijekom cijelog susreta imali su gosti inicijativu, nekoliko neiskorištenih prilika, a već u 15.minuti i nedostižno vodstvo. Jer domaći igrači nisu ovaj puta bili u prilici čak im i ugroziti to vodstvo, a nakon što su od 67.minute imali i igrača manje (isključen Marčec – 2.žuti karton) gostima je bilo još lakše doći do pobjede. Postigli su pritom i treći pogodak i riješili sve dileme, ako ih je na ovom susretu uopće i bilo.