Ostalo 16.05.2016. 07:59. Zadnja izmjena: 16.05.2016. 08:14.

Kup Vukovara i Postojna

Karatisti Male Subotice sudjelovali na dva turnira!

U subotu, 14. svibnja, karatisti Karate kluba Mala Subotica sudjelovali su na čak dva natjecanja.

U gradu heroju Vukovaru održavao se tradicionalni Kup Vukovara gdje su nastupila tri natjecatelja iz Međimurja. Ana Filipović, o kojoj smo već pisali, je u kategoriji učenica +44 kg osvojila zlato dok se u kategoriji mlađih kadetkinja borila za broncu.

Aida Trstenjak je u borbama učenica -28 kg osvojila zlato te u katama broncu. Luka Furdi je osvojio srebro u kategoriji mlađih učenika -38 kg.

Naši karatisti opet su pokazali zavidnu formu i pri tome se dobro zabavili. Posjetili su muzej branitelja na Trpinjskoj cesti te centar grada i Vodotoranj.

Isti dan je bilo natjecanje u Postojni (Slovenija) gdje je sudjelovala Nika Žerjav i osvojila medalje u čak dvije kategorije, srebro u kategoriji učenica -35 kg i srebro za mlađe kadetkinje -40 kg.