Ostalo 01.04.2016. 13:45. Zadnja izmjena: 01.04.2016. 13:59.

Zagreb

Plivački miting "Sveti Patrik": Odlični rezultati Čakovečkog plivačkog kluba

Plivački klub „Novi Zagreb“ i ove je godine vrlo dobra organizirao tradicionalni sada već 12. po redu plivački miting „Sveti Patrik“. U dva dana koliko je natjecanje trajalo sudjelovalo je čak 745 plivača i plivačica iz 21 hrvatskog kluba. Među njima i 18 Čakovečkog plivačkog kluba pod vodstvom trenera Leonarda Novaka, mag.cin.

U izrazito jakoj konkurenciji najbolje rezultate postigle su plivačice Ena Medved Hannah Ereiz. Ena Medved je osvojila tri zlatne medalje u disciplinama 50 metara leđno, prsno i slobodno, srebrnu medalju u disciplini 50 metara leptir, a dobila je i pehar za 1. mjesto u ukupnom poretku u svojoj starosnoj kategoriji. Hannaah Ereiz osvojila je srebrnu medalju u disciplini 50 metara leđno, bila je 4. u disciplini 50 metara slobodno, 6. na 50 metara prsno, 7. na 50 metara leptir te je dobila pehar za 3. mjesto u ukupnom poretku svoje dobne kategorije.

Ostali natjecatelji ČPK-a: Marta Posavec, Ana Šimić, Glorija Požgaj, Ida Mujezinović, Mateo Flinčec, Jana Slaviček, Marta Horvat, Nola Horvat, Vida Kolarić,Zora Petričević, Hana Jurinec, Lucija Trupković, Meri Furdi, Borna Bičak, Gašpar Bodulica i Dominik Dukić su također postigli dobre rezultate. Koji su pak dobar poticaj u daljnjem radu i napredovanju, naravno i za postizavanje još boljih rezultata.