Rukomet 20.09.2018. 13:13. Zadnja izmjena: 20.09.2018. 13:18.

Rukometašice Zrinskog mnogo bolje odigrale od gošći iz Umaga

ZRINSKI – UMAG 30:23 (16:11)

ČAKOVEC – Dvorana Graditeljske škole. Gledatelja: 150. Suci: Igor Hunjadi i Marijo Zečević. Delegat: Dean Prpić (svi Zagreb).

ZRINSKI: Žvorc ((16+0), Kozjak, K. Balić, Radek, Polak 1, Gavrić 10(3), Pajić 3, Vukojević 5(1), M. Balić 2, Resman 2, Markulinčić, Car 4, Blagus, Šestak 3, Senčar, Androić. Trener: Goran Mrđen.

Zaslužena pobjeda domaćih koje su svih 60 minuta odigrale vrlo dobro te angažirano u napadu i obrani. Na čelu s Ana Marijom Gavrić koja je postigla čak 10 golova i Anjom Žvorc koja je imala čak 16 obrana.

Ostale: Vukojević, Car, Resman,M. Balić, Pajić i Šestak vrlo dobre što ohrabruje pred nastavak prvenstva.

Već u prvom dijelu susreta nakon početnih 2:2 do kraja poluvremena vodstvo domaćih +5 (16:11). U drugom dijelu dobra igra rezultirala je daljnjim povećanjem vodstva koje je u 51. minuti iznosilo +10 (26:16) pa je trener do kraja dao igrati igračicama koje manje igraju. I one su također igrale dobro i vrlo angažirano.

Pred početak susreta direktorica Ljubica Vrbančić u znak zahvale za odlično odigranu proteklu prvenstvenu sezonu predala je buket cvijeća Tei Grubišić, a za rođendan Klari Balić. Čakovčanke su i ovaj puta imale veliku podršku iz gledališta. Zbog reprezentativnih obaveza prvenstvo se prekida do 6. listopada kada Čakovčanke gostuju u Rijeci kod novog prvoligaša Murvice.