Rukomet 05.10.2016. 08:57. Zadnja izmjena: 05.10.2016. 09:01.

DUGO SELO 55 – ZRINSKI 23:18 (11:10)

DUGO SELO – Sportska dvorana. Gledatelja: 200. Suci: Barle i Vučić (oba Zagreb).

ZRINSKI. Žvorc, Kozjak, Posavec 2, Brgles 1, Baić 4, Glad, Resman 2, Horvat 1, Car 3, Benčik, Vrček, Prevendar 4, Androić, Haček 1. Trener: Željko Golik.

Neizvjestan susret do same završnice u kojem su Čakovčanke igrale daleko bolje nego je to bio slučaj u prethodnom susretu s Trešnjevkom u Čakovcu. Nažalost, ipak su poražene.

U prvih 30 minuta vrlo neizvjesno, imale su Čakovčanke do kraja vodstvo od 1 ili 2 gola razlike, na kraju poluvremena ipak su domaće preokrenule rezultat i na odmor otišle vodstvom 11:10. Neizvjesno je bilo i do desetak minuta pred kraj. U 40. su minuti još uvijek vodile Čakovčanke (13:12), u 46. minuti domaće vode 15:14, a 8 minuta pred kraj s još uvijek dostižnih 20:18. Iza toga Čakovčanke su stale, popustila im je do tada dobra koncentracija pa su domaće to iskoristile i na kraju slavile s ipak previše uvjerljivih 5 razlike.

Jer unatoč svega Čakovčanke su mogle i morale ipak bolje proći, da je neka od 9 lopti koje su pogodile stativu završila u mreži domaćih, propustile su realizirati i 3 sedmerca, nekoliko sedmeraca nije im suđeno, a vidi se da im još uvijek nedostaje pravi organizator igre. To će pak pokušati riješiti u pauzi prvenstva na treninzima i s dvije, tri kontrolne prijateljske utakmice, jer se zbog reprezentativnih obaveza prvenstvo prekida do 15. listopada kada su Čakovčanke domaćini ekipi Umaga.